Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

del admin atgavimo


lukas

Rekomenduojami pranešimai

 Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: lukas
2. Kokios pagalbos Jums reikia / kas atsitiko?: krč  nepraėjo 30 dienu ir dingo ka daryt??

Link to comment
Share on other sites

Tavo IP greiciausiai dinaminis. Parasyk soundui i skype, vakare turetum sulaukt atsakymo

  • Patinka 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SAMURAI said:

Tavo IP greiciausiai dinaminis. Parasyk soundui i skype, vakare turetum sulaukt atsakymo

juokauji ane ar tyčiojies aš noriu savo s admino

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, lukas said:

juokauji ane ar tyčiojies aš noriu savo s admino

Kur tu čia juokus matai? Jeigu pirkai paslaugas ant IP tai greičiausiai tavo IP pasikeitė, kai restartavai router todėl ir paslaugos neliko. Parašyk soundui per skype dėl greitesnio atsakymo arba forume per a.ž. Serverių prižiūrėtojai nėra atsakingi už paslaugas. 

Link to comment
Share on other sites

tai blt ka daryt man pirkau ant nick ai krč nera admin nebežaisiu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, lukas said:

tai blt ka daryt man pirkau ant nick ai krč nera admin nebežaisiu

Bijai kad užgagins tave?:D

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, lukas said:

tai blt ka daryt man pirkau ant nick ai krč nera admin nebežaisiu

Parasyk tada soundui i forumo pm, pranesiu jam. Atrasys TIK VAKARE.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SAMURAI said:

Parasyk tada soundui i forumo pm, pranesiu jam. Atrasys TIK VAKARE.

man dabar reik nieko nežinau prakeiksiu tada visa projekta nes neduoda nieks negražina s.admin

Redaguota nario lukas
Link to comment
Share on other sites

norit kad palikčiau projiekta nenorėtut jus nes jus be manes žluge ?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, lukas said:

man dabar reik nieko nežinau prakeiksiu tada visa projekta nes neduoda nieks negražina s.admin

Nepuliuok gerai? Žmonės padės,jei sėdi namie ir nk nedarai tai būk ramus

 

Turi ir kiti gyvenimus ne tu vienas čia esi

Link to comment
Share on other sites

o koks tavo reikalas pats puliuoji žmonės čia tai ne nesugeba sugražint tai tada tyliu wpš

Link to comment
Share on other sites

Tu rimtai? Sako gi kai galės Soundas sutvarkys viska,palaukt reikia ar  sunku suprasti tai tau?

Redaguota nario SAMURAI
Zodynas!
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, J.T. said:

Tu rimtai? Sako gi kai galės Soundas sutvarkys viska,palaukt reikia ar  sunku suprasti tai tau?

jo jo sutvarkys čia nieks nieko nesugeba krw nusižudysiu nes nebebusiu be s admino ir be jailo ate žmonės likit sveiki

  • Sutrikęs 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, lukas said:

jo jo sutvarkys čia nieks nieko nesugeba krw nusižudysiu nes nebebusiu be s admino ir be jailo ate žmonės likit sveiki

Jo lenkiasi čiuvas,kad s admina prapiso :DdddDdddd prižiurėtoją nusipirk nieks nedings :DdddDddddddd 

 

Konkretus durnius esi

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Puchas užrakino šią temą

Temos autorius pats daro nesąmones paslaugų sistemoje +ne pirmą kartą, tai užsako paslaugą, tai atsisako, tai vipą aktyvuoja, tai vėl atsisako. Atsisakant susigrąžinama 75proc. likusios vertės. Tuo labiau, dar meluoja apie tai kad negali prisijungt prie paskyros ir ne jis tą darė, kai pagal IP adresą akivaizdžiai matau, jog prieš 2valandas  tiek forume(šitoj temoj), tiek paslaugų sistemoje, buvo ir darė tai ką rašiau viršuj. :locked:

  • Patinka 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Svečias
Ši tema uždaryta tolesniems atsakymams.
×
×
  • Create New...