Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Puchas

Nariai
 • Turinio kiekis

  452
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta Dienų

  5

Puchas paskutinį kartą laimėjo Gegužės 13 2019

Puchas turinys buvo geriausiai įvertintas!

Reputacija

114 Kartais pasakantis ką gero

3 sekėjai

Paskutiniai profilį aplankę nariai

2.828 profilio peržiūros
 1. Aironas užblokuos ir galėsi keliauti su vėjeliu. Soundas nieko dėl to nedarys.
 2. Grįšk prie žaidimo su paprastais vaikams skirtais žaislais, nes tave virtualioje realybėje per visas puses patvarkys su tokiais kvailais pasisakymais. Kadangi, nėra ko čia ir diskutuoti - vaikas dar bręsta, logikos vis dar už horizonto nematyti. Šnekama tik tam, kad pašnekėti ir nesvarbu ką. Užblokuokit, kad galėtų už kampo paverkti.
 3. nusiperki sparnus ir skrendi is savo gyvenamosios vietos link artimiausio misko, manes tikrai ten nebus, gal
 4. Reikia pačiam galvoti dėl ginklų patobulinimo pirkimo vietoje to, kad kaltintum kitus. Kadangi, žaidėjų ir taip nedaug serveryje būna tenka didesnius žemėlapius keisti mažesniais dėl trūkumo. Atsižvelk į laiką, žaidėjų skaičių, esamą žemėlapį ir spręsk pats. Jeigu adminai pažeidžia taisyklės dėl žemėlapio keitimo, pateikite skundą tam tikroje skiltyje ne pamiršdami įrodymų ir laukite kol prižiūrėtojai arba kažkas iš administracijos peržiūrės ir nubaus atitinkamus asmenis.
 5. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: [BOT]Punchas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: D0 ViDY_YouTube 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www20.zippyshare.com/v/FbVYUefH/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje ( 29:34:00 ) 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Keiksmai, įžeidinėjimai, neaiškūs pašaliniai garsai ir nesąmonių kalbėjimas. Šiam vaikui reikia kažkokios psichologinės pagalbos, nes jau važiuoja jam stogas nuo kompiuterinių žaidimų. SteamID - STEAM_1:0:1204913456
 6. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Punchas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: D0 ViDY_YouTUbe, IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www9.zippyshare.com/v/Ubj4wfau/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje. Nuo 42:35:00. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: "D0 ViDY_YouTUbe" pats kito žaidėjo mamą įvelia į žaidimą, o kitiems ir toliau deda įspėjimus dėl keiksmažodžių ir įžeidinėjimų, bet draugeliams savo nieko nedaro. "IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII" keiksmai ir įžeidinėjimai.
 7. +. Žmonės galės dėl kitų dalykų nervuotis ir pyktis vienas su kitu.
 8. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Punchas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: D0 ViDY_YouTUbe, D0 ViDY_Linksmutis ;3 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www18.zippyshare.com/v/vI2cuN6M/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Viduryje ir pabaigoje. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: "D0 ViDY_YouTUbe" užblokavo žaidėją "^_^ MR killer O_o" už nepuolimą (18:34:44) nors aiškiai matėsi, kad žmogus buvo susidūręs su interneto ryšio problemomis kadangi buvo pastrigęs ore. Nuo 33:21:00 pareina iš abiejų žaidėjų keiksmai ir įžeidinėjimai nors patys kitiems už menkiausią žodį kerta įspėjimus, užtildo arba iš karto uždeda ban'us. Kitus griežtai baudžia, o patys daro ką tik užsigeidžia. D0 ViDY_YouTUbe - STEAM_1:0:1204913456 D0 ViDY_Linksmutis ;3 - STEAM:1:0193322413
 9. Priimta / Atmesta. https://www77.zippyshare.com/v/G9WKYWFI/file.html Nusižengimo šiame demo įrašę nesimato. https://www119.zippyshare.com/v/ywk4enyW/file.html Šiame demo įrašę žaidėjas "Dueen" tikriausiai buvo pastrigęs arba nežinojo kaip išeiti todėl save slap'ino tačiau bus nubaustas dėl admin chat'o naudojimą pagal paskirtį. Šis dalykas skirtas tik svarbiems pranešimams, o ne bendrauti, keiktis ar įžeidinėti ir pnš.
 10. Priimta. Žaidėjas "Хочу Скил: G |4ирик" gauna amžiną ban'ą už wallhack naudojimą. Aim'o nelabai čia ir matosi. Sakyčiau gan neblogai įvaldęs spray control.
×
×
 • Create New...