Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

MINI JB KONKURSAS


Baronas

Rekomenduojami pranešimai

MINI KONKURSAS

 

 

Šiandien (07-19) 21:00 valandą vakare Jailbreak serveryje bus rengiamas gungame konkursas. Žmonių į serverį priimsim tiek, kiek tilps, map'as bus jail_2014 arba jail_pyramid (pagal žaidėjų skaičių). Pirmas laimėjęs gungame ir bus konkurso nugalėtojas.

 

Prizas -  piniginis kuponas paslaugų sistemoje.

 

Taisyklės:

 

  • Išėję iš kameros bus diskvalifikuojami
  • Visi bandantys šaudyti / nušauti esamą CT (mane) bus diskvalifikuojami
  • Už nepagarbą, trukdymą, rėkimą / cypimą į mic būsite baninami iki konkurso pabaigos ( diskvalifikuoti)
  • Visi bandantys kaip nors kitaip trukdyti man konkursą vesti, o kitiems jame dalyvauti, bus baudžiami ban'ais iki konkurso pabaigos
  • Bet koks kodų naudojimas bus baudžiamas amžinu ban'u serveriuose.
  • Laimėtojas turės išsaugoti to map'o demo / alias ss  ir atsiųsti man kaip patvirtinimą, jog nenaudojo pagalbinių programų.

 

Visi norintys dalyvauti, tiesiog susirinkit nurodytą laiką Jailbreak serveryje ir iškart pradėsim :) Iki vakaro.

Redaguota nario Baronas
  • Patinka 4
Link to comment
Share on other sites

Kitą kartą į taisykles įtrauksiu, kad vipmenu naudot negalima, šį kartą vietoje įspėjom visus.

 

Laimėjo - Memories.

Ačiū visiems, kas dalyvavo :)

  • Patinka 2
Link to comment
Share on other sites

  • Baronas užrakino šią temą
Svečias
Ši tema uždaryta tolesniems atsakymams.
×
×
  • Create New...