Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

Pastebėjau sukčių - NICK


Rekomenduojami pranešimai

Sukčių reportavimo anketos Forma:
 
1. Jūsų Slapyvardis žaidime: xdd
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: elf.
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www.mediafire.com/file/bm8uf8a9pdlb0vt/Jailas_LT_JailBreak_DEMO.dem/file
4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje):  pabaigoje
5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Panašus atvėjis kaip ir vave ir Edme - jiems nėjo susitvarkyti reikalu atsakingai. Pagrindas yra kad jiems nepatinka kaip aš žaidžiu, dėl to ir slayina, kickina, slappina ir t.t. Man gaila jų, bet nu negali tiesiog taip naudoti savo privilegijas. Ačiū.

 

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK

  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 1
  • Nepatinka 1
Link to comment
Share on other sites

Sveikas, dar kartą,

Gali manęs gailėtis, gali nesigailėt - nelabai man įdomu :). Pagrindinė esmė, kodėl aš tai dariau ( žinoma, tai yra visiškai nepateisinama, bet ne man spręsti ) yra ta, kad Jailbreak'o serveris ir taip susiduria su labai daug problemų - nėra žmonių, o jei yra, niekas nenori eiti į CT, net prie 10+ žmonių, tad aš stengiuosi būti, tas kuris daro normalias, įdomiai pravestas dienas ( ne man spręsti ar jos įdomios ar ne, kievienam savo ), bet esmė, kad mes visi ( 10+ žmonių ) stengiames praleisti įdomiai ir ne įprastai laiką, bet tu vienas bandai sugadinti mano pastangas ir kitų žaidėjų "experience'ą" su savo nenormaliu "tryhardinimu" ir ranko kelimu, todėl aš tiesiog tave žudau, slayinu ir t.t.- tai NĖRA pateisinama priežastis, bet tiesiog tu gadini dieną į kurią būna investuota labai daug laiko ir pastangų ir pradedi atsiprašant " užpisti " ne vien mane bet ir kitus, dėl ko žmonės paprasčiausiai leavina serverį. Susirask įdomesnių veiklų gyvenime, o jei nori tik šaudyti, susirask Public serverį, turi tokį Jail.lt ir gan neblogą :) . Manau tai, ką dariau yra teisinga daugumos serveryje žaidžiančių žmonių atžvilgiu, bet tegu sprendžia prižiūrėtojai :) 

Tikiu esi pats "linksmiausias" žmogus vakarėliuose

  • Patinka 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, unban my boy said:

Sukčių reportavimo anketos Forma:
 
1. Jūsų Slapyvardis žaidime: xdd
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: elf.
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www.mediafire.com/file/bm8uf8a9pdlb0vt/Jailas_LT_JailBreak_DEMO.dem/file
4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje):  pabaigoje
5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Panašus atvėjis kaip ir vave ir Edme - jiems nėjo susitvarkyti reikalu atsakingai. Pagrindas yra kad jiems nepatinka kaip aš žaidžiu, dėl to ir slayina, kickina, slappina ir t.t. Man gaila jų, bet nu negali tiesiog taip naudoti savo privilegijas. Ačiū.

 

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK

aciu uz gailesti

  • Ačiū 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elf. said:

Sveikas, dar kartą,

Gali manęs gailėtis, gali nesigailėt - nelabai man įdomu :). Pagrindinė esmė, kodėl aš tai dariau ( žinoma, tai yra visiškai nepateisinama, bet ne man spręsti ) yra ta, kad Jailbreak'o serveris ir taip susiduria su labai daug problemų - nėra žmonių, o jei yra, niekas nenori eiti į CT, net prie 10+ žmonių, tad aš stengiuosi būti, tas kuris daro normalias, įdomiai pravestas dienas ( ne man spręsti ar jos įdomios ar ne, kievienam savo ), bet esmė, kad mes visi ( 10+ žmonių ) stengiames praleisti įdomiai ir ne įprastai laiką, bet tu vienas bandai sugadinti mano pastangas ir kitų žaidėjų "experience'ą" su savo nenormaliu "tryhardinimu" ir ranko kelimu, todėl aš tiesiog tave žudau, slayinu ir t.t.- tai NĖRA pateisinama priežastis, bet tiesiog tu gadini dieną į kurią būna investuota labai daug laiko ir pastangų ir pradedi atsiprašant " užpisti " ne vien mane bet ir kitus, dėl ko žmonės paprasčiausiai leavina serverį. Susirask įdomesnių veiklų gyvenime, o jei nori tik šaudyti, susirask Public serverį, turi tokį Jail.lt ir gan neblogą :) . Manau tai, ką dariau yra teisinga daugumos serveryje žaidžiančių žmonių atžvilgiu, bet tegu sprendžia prižiūrėtojai :) 

Tikiu esi pats "linksmiausias" žmogus vakarėliuose

Tai puiku, bet tu turi suprasti kad ne visi žais palei kaip nori, ir jeigu tu tik gali BAUSTI asmeni už tai, tai koks čia smagumas? Ir niekur nėra parašyta kaip kaliniui žaisti, ir jeigu yra - tai tik patarimas. Aišku, kai dar pradedi keikti žmogu, aš neisivaizduoju kaip jis turi jaustis...
Aš nespecialiai gadinu diena - kaip sakiau, ne visi žais palei kaip nori. Aš įsivaidzuoju kad problema sutvarkyta? Bet jeigu atsidure ant forumu tai abejoju...

Redaguota nario unban my boy
pridet zodziu
  • Liūdnas 1
Link to comment
Share on other sites

unban my boy.

Suprantu puikiai, kad tu nori žaisti taip kaip tu nori, bet suprask ir kitą medalio pusę. Panaudok savo "smegenį" pagal paskirtį. Tu kai pats matai, kad didžioji dauguma žaidėjų nėra patenkinti tuo kaip tu žaidi. Jei dabar tie visi žaidėjai leavins arba aš neisiu į CT ir niekas neis į CT, kaip tada tu planuoji įgyvendint savo žaidimo stilių ? Esmė tame, kad tu (ir panašūs į tave) sugadini smagumą šito mod'o, todėl į CT žmonės tiesiog bijo ar nenori eiti ir rezultate turim eilinę mūsų Jailbreak serverio situaciją: 12 žmonių ir iš jų 0 CT. Tai blet turėk tu pagarbos ir supratimo, kad žmonės į CT šioj situacijoj eina iš geros valios ir dėl bendro įdomumo, o ne dėl to, kad tu galėtum ateit ir supist reikalus. Taip aš privilegijas, šioj situacijoj, naudojau ne pagal paskirtį, bet jau geriau aš gausiu baną kuriam laikui ar atims man privilegijas, bet bent jau žinosiu, kad nebus tokių žmonių kurie 15-kai žmonių nuotaiką gadina. 
Pats pagalvok logiškai, nors ir nėra parašyta kaip žaisti, bet jei visi žaistų taip kaip tu, po poros savaičių serveris vapše su amžinu 0 aktyvumo sedėtų. Čia tiesiog turėtų būti blet nerašyta taisyklė. Nori būt savanaudis? Būk kurnors kitur, bet kol aš būsiu serveryje, blet arba rodysi bent kažkiek pagarbos kitų žaidėjų laikui ir pastangom , arba valinsi lauk ir galėsi toliau "bliaut" forume, kaip tave "skriaudžia".

 

Daryk išvadas, Turn On smegenis, ne vienas serveryje žaidi 
 

 

Redaguota nario elf.
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, elf. said:

unban my boy.

Suprantu puikiai, kad tu nori žaisti taip kaip tu nori, bet suprask ir kitą medalio pusę. Panaudok savo "smegenį" pagal paskirtį. Tu kai pats matai, kad didžioji dauguma žaidėjų nėra patenkinti tuo kaip tu žaidi. Jei dabar tie visi žaidėjai leavins arba aš neisiu į CT ir niekas neis į CT, kaip tada tu planuoji įgyvendint savo žaidimo stilių ? Esmė tame, kad tu (ir panašūs į tave) sugadini smagumą šito mod'o, todėl į CT žmonės tiesiog bijo ar nenori eiti ir rezultate turim eilinę mūsų Jailbreak serverio situaciją: 12 žmonių ir iš jų 0 CT. Tai blet turėk tu pagarbos ir supratimo, kad žmonės į CT šioj situacijoj eina iš geros valios ir dėl bendro įdomumo, o ne dėl to, kad tu galėtum ateit ir supist reikalus. Taip aš privilegijas naudojau ne pagal paskirtį, bet jau geriau aš gausiu baną kuriam laikui ar atims man privilegijas, bet bent jau žinosiu, kad nebus tokių žmonių kurie 15-kai žmonių nuotaiką gadina. 
Pats pagalvok logiškai, nors ir nėra parašyta kaip žaisti, bet jei visi žaistų taip kaip tu, po poros savaičių serveris vapše su amžinu 0 aktyvumo sedėtų. Čia tiesiog turėtų būti blet nerašyta taisyklė. Nori būt savanaudis? Būk kurnors kitur, bet kol aš būsiu serveryje, blet arba rodysi bent kažkiek pagarbos kitų žaidėjų laikui ir pastangom , arba valinsi lauk ir galėsi toliau "bliaut" forume, kaip tave "skriaudžia".

 

Daryk išvadas, Turn On smegenis, ne vienas serveryje žaidi 
 

 

Tai tavo žinutės pagrindas yra kad aš esu: durnas, nieks nenori kad žaisčiau ir t.t. Ir palauk minutė - nuo kada adminai deda slay už mėntų žudymą?
Nu jeigu toks tavo atsakymo pagrindas, aš nematau tikslo tęsti pokalbį. Nors ir ne visi mėgsta tave - pažiurėsim kas bus.

Redaguota nario unban my boy
Link to comment
Share on other sites

Ką tu čia šūdus rašai, gadini visad dienas, visiem serve užpisi ir viskas dėl to, kad pasirinktum suknistų jb taškų:Ddd 

  • Ačiū 2
Link to comment
Share on other sites

Tai čia tema ne apie tai ar mėgsta ar nemėgsta. Ir apie durnuma nekalbam. Paskaityk normaliai ką aš rašau.

Esmė: Tu nori žaist taip kaip tu nori, bet niekam tai nepatinka ir visiem tai trukdo. Rezultatas: Žaidėjai išeina iš serverio arba patys ragina tave tiesiog iškart žudyt, nes jų investuojamas laikas tiesiog nueina veltui. Tolimesnė eiga: mažėja serverio populairumas ir aktyvumas.


Tu išvis niekam netrukdytum ir viskas būtų OK, jei tu viską darytum su saiku. Dabar tu tiesiog ieškai vietų kur tiesiog žmonėm sugadint jų laiką. PASTOVIAI.
Įsivaizduok, ateina 5-10 žmonių ir sako, davai pravesk dieną elf'ai. Aš jiem vedu diena, visi vienaip ar kitaip įsitraukę į veiklą ir tada tu ateini ir sugadini jų įdėtą laiką  ir mano įdėtą laiką. Mes gaunam situaciją, kada jie tiesiog visi nepatenkinti. Viskas turi turėt ribas, tu tai suprask. Nori, kad būtų belekas belekaip - negyvens serveris ilgai. Tiesiog pagalvok apie kitus truputi, nesi tu blet kažkoks išskirtinis.

Tokioj situacijoj jei serveryje iš 15 žmonių būtų 4 žmonės tokie kaip tu, tiesiog turėtume 0 CT iki tol kol jūsų nebelieka. Kam nuo to gerai ? : Tau gerai 5 minutėm, o galėtų būti 10 žmonių kuriem gerai bus visą valandą. 

Jei tu to negali suprast, tai aš tiesiog baigsiu diskusiją. Neturi pagarbos jausmo - tavo reikalas, bet žinok ir aš tau blet nenuolaidžiausiu

  • Patinka 1
Link to comment
Share on other sites

Kažkaip perskaičiau savo tekstą ir pagalvojau -  truputi ilgokas, gal būt nesi "aštriausias peilis stalčiuje" ir teksto suvokimas nėra tavo stiprioji pusė, tad ilgesnis tekstas gali būti įššūkis, tad parašysiu tiesiai šviesiai, kad ir tu suprastum:

Geriau jau tu ( arba aš ) mires, negu 10 nepatenkintų lojalių žaidėjų ir tuščias serveris :)

 

 

"Thank you, come again"

- Apu

Redaguota nario elf.
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, zed said:

galima tl;dr

14 hours ago, unban my boy said:

 

panašiai sakant, kalinys pora kartu neklauso mėnto, ir tas mėntas atsitiktinai turi slay galimybes - Taigi, kieno kaltė kad nenužudo pabėgelį? Prižiurėtojo, ar kalinio? Kiti susitvarko gerai, bet jam neišeina, užtat ir supyksta ir naudoja savo galimbės ne tiem skirtiems dalykams....

Link to comment
Share on other sites

Jeigu žaidėjas nemoka būti ct, tai kam jam išvis eiti į ct. Suprantu "taip taip, reikia nuo kažko pradėti ir išmokti", tai žiūrėt reikia kaip kiti žaidžia ir suprasi kaip tuo pareigūnu būt. Nepatenkintų žaidėjų visada buvo yra ir bus, visada atsiras tas vienas (ar keli), kuriam nepatiks vedamos dienos ir jis bandys pabėgti ir užbaigti dieną nužudydamas pareigūną, tad rodyti savo admin privilegijas ir slayinti žaidėją, kad šis nužudė pareigūną ir "sugadino dieną" – na tikrai negražu. Nori žaist kad nebūtų "gadinamos dienos", nu tiesiog neeikit niekas į ct, o veskit savo žaidimus būdami kaliniais, niekas nesugadins ir nebus nepatenkintų.

Adminas "elf" bus nubaustas už netinkamą admin privilegijų naudojimą.

  • Patinka 1
Link to comment
Share on other sites

  • zed užrakino šią temą
Svečias
Ši tema uždaryta tolesniems atsakymams.
×
×
  • Create New...