Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

Unban NolPenki


NolPenki

Rekomenduojami pranešimai

Atsibaninimo anketa:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: NolPenki
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: RomasWow
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://usaupload.com/5tQI/Jailas_LT_Public_DEMO.dem
4. Ban priežastis : Demo ss i foruma

 

Link to comment
Share on other sites

Alias SS imesk 

Ir skirtingas 5 nuotraukas. Jei tu kažką naudotum pagalbinės programas baną pratestum amžiams 

Redaguota nario RomasLTU
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, RomasLTU said:

Alias SS imesk 

Ir skirtingas 5 nuotraukas. Jei tu kažką naudotum pagalbinės programas baną pratestum amžiams 

jei nori ir ss su alias tai irasyk ir y ban priezasty tai nes dabar nera aisku gal tik demo norejai ir kaip daugelis tingejai reasona vest tai is saraso paspaudei ir viskas...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Gembaz2 said:

jei nori ir ss su alias tai irasyk ir y ban priezasty tai nes dabar nera aisku gal tik demo norejai ir kaip daugelis tingejai reasona vest tai is saraso paspaudei ir viskas...

@Gembaz2 aš prašiau  demo nepakluso  vat ką galejau daryt   alias ss ir ss nuotraukas ir uždėjau toki reasona kažkiek pamastysk mano veiksmus.

Redaguota nario RomasLTU
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, RomasLTU said:

@Gembaz2 aš prašiau  demo nepakluso  vat ką galejau daryt   alias ss ir ss nuotraukas ir uždėjau toki reasona kažkiek pamastysk mano veiksmus.

Veiksmus suprantu, tik kad reasone neaiskiai parasyta ko reikalaujama..

Link to comment
Share on other sites

  • Gembaz2 užrakino šią temą
Svečias
Ši tema uždaryta tolesniems atsakymams.
×
×
  • Create New...