Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

Prasau unban'o


Tays0n

Rekomenduojami pranešimai

Atsibaninimo anketa:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Nelabai  pamenu, padariau puses metu petrauka.
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Serverio anti-cheat
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:Jokiu irdoymu neturi nes kaip minejau buvau padares nemaza pertrauka.
4. Ban priežastis :changer steamid man rodos.
5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :
6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:Steam
7. Aprašykite situaciją:Na tiesa sakant, gavau bana ten dienai ar dviem uz nieka man rodos, tada ant durniaus isikeliau steamid changeri, nes norejau zaist, ir taip susikloste kad visam laikui gavau. Zinau kad atrodo durnai kad rasau unban apelecija neturedamas jokiu irodymu, bet gal atblokuosit. 

 

Mano steamID: STEAM_0:1:583151755

 

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

Link to comment
Share on other sites

tu supranti kad esi uzbanintas uz steam id changeri kuris yra neleistinas ir prisipazinai kad jy pasijungiai? atmesta, banas pelnytas, nori zaist pirk unbana ir nenaudok neleistinu nesamoniu.

  • Patinka 1
Link to comment
Share on other sites

  • Gembaz2 užrakino šią temą
Svečias
Ši tema uždaryta tolesniems atsakymams.
×
×
  • Create New...