Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų Slapyvardis žaidime: ነፋስ
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Qunncy
3. SS/Demo Įrodymai:
4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje):  pabaiga
5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Prašiau ikelti ss 5, alias ss ir demo. To nepadare. Musit buvo prigautas, nes šeip žinau kad jis gerai šaudo, bet ši karta pasirodė per gerai. įrodimu laukiu jau apie 1h.

Jailas_LT_Swarm_S_DEMO.dem

Link to comment
Share on other sites

Tau viskas gerai? Ateini į serverį ir iš lempo iškart darai ss/alias ? Padaręs iškart išeini? 

 

Čia turėtų būti tau banas už bereikalingą ss/alias darymą :) 

 

Ps: nebūtum naujokas, suprastum, kad nieko aš nenaudoju :) 

Link to comment
Share on other sites

pirma, per gerai mate nuo ilgo pakylos uzfreezinta zomby ir per gerai y jo galva saude? rimtai? ne nu tikrai rimtai? dar karta rimtai? :D

 

o tu kuncy rasei palauksi, reiskia zadejai ikelti ss, taigi sukelk, tegu turisi :D gal isiremins :D

  • Patinka 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Gembaz2 said:

pirma, per gerai mate nuo ilgo pakylos uzfreezinta zomby ir per gerai y jo galva saude? rimtai? ne nu tikrai rimtai? dar karta rimtai? :D

 

o tu kuncy rasei palauksi, reiskia zadejai ikelti ss, taigi sukelk, tegu turisi :D gal isiremins :D

Nežinau kodėl, bet man nė demo, nė alias nė ss neišsisaugojo, todėl negalėsiu įkelt...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Man i steama parašė draugelis, kad anas su wh laksto. aš atėjau ir padariau tuos ss, jis sakė įkels, dėmo faile matosi kaip sake kad įkels. Jeigu atsisako tai padaryti vadinasi naudoja čytus. Amžinas ir sio.

Parašiau dėmo, 5 ss ir alias ss. Jis nieko neįkėlė, nors sakė tai padarys. Vadinasi amžinas kol įkels įrodymus kuriuos sakė įkels.

Visiem viskas išsisaugo, o tau mat stebuklai :D

Nesupratu nigi taip sunku įkelt?

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, ነፋስ said:

Man i steama parašė draugelis, kad anas su wh laksto. aš atėjau ir padariau tuos ss, jis sakė įkels, dėmo faile matosi kaip sake kad įkels. Jeigu atsisako tai padaryti vadinasi naudoja čytus. Amžinas ir sio.

Parašiau dėmo, 5 ss ir alias ss. Jis nieko neįkėlė, nors sakė tai padarys. Vadinasi amžinas kol įkels įrodymus kuriuos sakė įkels.

Visiem viskas išsisaugo, o tau mat stebuklai :D

Nesupratu nigi taip sunku įkelt?

Pirmas dalykas, tu ir tavo draugelis yra botai su pirktais prestižais.

Antras dalykas, aš pirkau naują PC turėjau persirašyt cs 1.6 ir dabar niekas neišsaugo. Tikriausiai versija per sena ( bet čia tik tiksliai nežinau)

Trečias, man pajabat ant to amžino bano, tuo labiau mažiau tavęs reikės klausytis kaip verki, atrodo suaugęs jau, vaikų turi, bet smegenys kaip pas s1mpliuxą 

Link to comment
Share on other sites

  • SAMURAI užrakino šią temą
Svečias
Ši tema uždaryta tolesniems atsakymams.
×
×
  • Create New...