Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

Pastebėjau sukčių - NICK


Rekomenduojami pranešimai

Sukčių reportavimo anketos Forma:
 
1. Jūsų Slapyvardis žaidime:  naujas
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: twrk
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www21.zippyshare.com/v/x3dRJSMI/file.html

4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje):  pabaiga
5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: nezinau kaip paaiskint bet twrk naudoja kazkokias programas kad zmonem keltu lagus esu pastebejes ir ant vieno zaidejo kad kai jis atejo jam lagint pradejo internetas dabar man irgi jauciu aironas yra daves mano ip ir tas naudoja kazkokia programa kad man lagintu ir dinktu internetas nes visur kitur kur nera twrk nelagina,plius internetas laidinis

 

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK

  • Nepatinka 1
Link to comment
Share on other sites

?? :DDDD vel isskritai is vezimelio? man siandien buvo 15ping o ne 1-3 jauciu samurai dave dsuperiui mano ip...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, TwRK. said:

?? :DDDD vel isskritai is vezimelio? man siandien buvo 15ping o ne 1-3 jauciu samurai dave dsuperiui mano ip...

kai taves nera nelagin beto visur kitur nera lagu nei swarm nei dar kur o kai idejau ta skunda pradejo laginti dar labiau

Link to comment
Share on other sites

gerai nepjauk grybo nebeturi prie ko prisipist tai kuri cia pasakas.. ant tiek uzpisai visus kad nebebuna deathrune zmoniu :1f92c: 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TwRK. said:

gerai nepjauk grybo nebeturi prie ko prisipist tai kuri cia pasakas.. ant tiek uzpisai visus kad nebebuna deathrune zmoniu :1f92c: 

geriau sakyk ka naudoji kad kelt tuos lagus

Link to comment
Share on other sites

Neturi tu jau ka pasakyt, kad jau uz nesamones skundus rasai, vidurdieni buvau deathrune, buvo ir man lag spike'u, paminu, kad twrk tuo momentu nebuvo, taspats sudas buvo kai ir i swarma nuejau irgi lag spike'u buvo, taipogi pamynesiu,kad twrk ten nebuvo.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, RomasTarakonas said:

Neturi tu jau ka pasakyt, kad jau uz nesamones skundus rasai, vidurdieni buvau deathrune, buvo ir man lag spike'u, paminu, kad twrk tuo momentu nebuvo, taspats sudas buvo kai ir i swarma nuejau irgi lag spike'u buvo, taipogi pamynesiu,kad twrk ten nebuvo.

lai kuria jis tas pasakas nesu kaltas del jokiu lagu ir ramus sedziu ;D o as tik naktimis/rytais dabar ateinu drauguzi nes kol dsuper serve nepazaisi ir nepaplepesi su zmoniem normliai... suvarzyti visi kol dsuper serve :( reiks bandyt susitart su valdzia kad leistu parasus surinkt del sitos butybes pasalinimo 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, orange said:

,plius internetas laidinis

Gal laidas netycia iskrito is kompo

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Po 3 savaičių...

Uhm neįsivaizduoju ką tu vartoji, bet aš noriu to ką tu vartoji.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Dabar, Abra said:

Uhm neįsivaizduoju ką tu vartoji, bet aš noriu to ką tu vartoji.

ziurknuodzius su cobros purskalu sumaises per nosi pisa susitrupines

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

  • Gembaz2 užrakino šią temą
Svečias
Ši tema uždaryta tolesniems atsakymams.
×
×
  • Create New...