Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

Skaityti plačiau

UNBAN Frx.

Frx.

Rekomenduojami pranešimai

Atsibaninimo anketa:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Jailas # Frx.
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Sp0nk3 | DigBick.
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www14.zippyshare.com/v/xF71irYT/file.html
4. Ban priežastis :Free ct ban 
5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :
6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:Steam
7. Aprašykite situaciją:Buvodienu pasirinkimas iš /nd ir aš pabegau nes buvo pabėgimo vieta kameroje mano ir sugalvojau kad tiesiog pabėgsiu ir nužudysiu mentus kad nebūtų tos dienos gravity is /nd pribėgau prie mentu ytrenkiau jie mane pyst nusove nors nesake pabegeliai myrsta arba kad kelimas gresmės lygus mirciai tai aš sakau duosiu ct ban arba fd duok sake neduosiu tai daviau ct ban 1h o man uz tai dave ban 1h tipo free ct ban priezastis

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

• Nepatinka 1

7 minutes ago, Frx. said:

Atsibaninimo anketa:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Jailas # Frx.
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Sp0nk3 | DigBick.
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www14.zippyshare.com/v/xF71irYT/file.html
4. Ban priežastis :Free ct ban 
5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :
6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:Steam
7. Aprašykite situaciją:Buvodienu pasirinkimas iš /nd ir aš pabegau nes buvo pabėgimo vieta kameroje mano ir sugalvojau kad tiesiog pabėgsiu ir nužudysiu mentus kad nebūtų tos dienos gravity is /nd pribėgau prie mentu ytrenkiau jie mane pyst nusove nors nesake pabegeliai myrsta arba kad kelimas gresmės lygus mirciai tai aš sakau duosiu ct ban arba fd duok sake neduosiu tai daviau ct ban 1h o man uz tai dave ban 1h tipo free ct ban priezastis

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

kelei gresme cia ir durnam aisku kad jei keli gresme galima zudyt , plius trenkei man jau automasitkai esi kelentis gresme!

taip apie pabegelius nieko nesakem bet tu man itrenkes automatiskai esi sukiles kalinys ir kelentis gresme , todel galiu tave zudyt

1.9. Kalėjimo prižiūrėtojai/CT visada gali nužudyti kalinį/kalinius, jeigu tie kelia jiems pavojų.
Pabėgęs kalinys, esant uždarytoms kameroms, visada kelia pavojų, todėl gali būti nužudytas be įspėjimo.

:locked:

• Patinka 1

• zed užrakino šią temą
Svečias
Ši tema uždaryta tolesniems atsakymams.
  • Create New...