Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Soundas_

Rekomenduojami pranešimai

jailastaisykles.png


 
Taisyklės, galiojančios visiems forumo nariams be išimties.
 
1.1. Draudžiama įžeidinėti, keiktis. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 3d)
1.2. Privaloma rašyti pilnus, turtingus ir nebereikšmius pranešimus - rekomenduojamai nuo 4 žodžių. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 48val.)
1.3. Draudžiama bet kokia kenkėjiška, pažeidžianti įstatymus ar reklamuojanti informacija.
1.4. Draudžiama dėti teigiamą ar neigiamą reputacijos tašką be priežasties susijusios su pranešimo turiniu.
1.5. Draudžiama siųsti masines asmenines žinutes.
1.6. Kuriant temą privaloma rašyti aiškius/suprantamus pavadinimus, atspindinčius jos turinį. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 24val.)
1.7. Draudžiama būsenos atnaujinime įkelti nuorodą nepakomentavus jos. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 3d)
1.8. Draudžiama kurti temas neatitinkamoje skiltyje.
1.9. Draudžiama rašyti "ne į temą"/free postinti (off topic). (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 48val.)
2.1. Draudžiama rašyti kelis pranešimus iš eilės(double post, 2 pranešimai iš eilės). Jeigu norite papildyti ar pakeisti ankstesnį pranešimą - naudokites "Redaguoti" funkcija.
2.2. Cituojant pranešimą būtina jį pakomentuoti. Draudžiama tiesiog cituoti kito nario pranešimą nieko nepridedant. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 48val.)
2.3. Draudžiama kurti papildomas paskyras norint suteikti reputaciją ar siekiant kitokios naudos ar žalos. (reputacijos taškų anuliavimas, galimas blokavimas)

Atsivežlgiant į situaciją prižiūrėtojai gali keisti pažeidimo bausmę, ypatingai jeigu už tą patį pažeidimą buvote bausti anksčiau.
Už menkiausią pažeidimą būsite įspėjami įprastai ar šalinant turinio kūrimo galimybę, o prireikus ir blokuojami.


Jailas.lt Administracija pasilieka teisę bet kada keisti/redaguoti Taisykles!

  • Patinka 4
  • Nepatinka 1
Link to comment
Share on other sites

Svečias
Ši tema uždaryta tolesniems atsakymams.
×
×
  • Create New...