Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

Armanis. (PRISISTATO) ATNAUJINTA 2019.09.27


Armanis.

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Armanis.

Jūsų tikrasis vardas?: Rapolas

Jūsų amžius?: 24

Iš kokio miesto esate?: Vilnius

Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Hmm daug jų yra pvz kaip važinėjimas su motociklu (enduro) miškais trasom purvais laukais šūnkeliais ir visa kita. (Kas vilniečiai ir turit mocą enduro ar kross tai meet ir lekiam draskyt žemės kol sezonas dar.) Tada pomėgis šuolis parašiutu (bandžiau patiko šokčiau dar!), skrydis parasparniu, bet pagrindis hobis ir pomėgis net kaip sakoma tai Aviacija (Lėktuvai) dirbu aviacijoi ir nei kiek neatsibosta tas darbas nes kažkas vis naujo nauji iššūkiai ir pan. 

Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios , kad greit atleidžiu. O blogosios hmmm net nežinau realiai :D 

Apibūdinkite savo charakterį: jei su manim gražiai ir aš gražiai su kitu :)

Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Turiu katina

Ar turite brolių, seserų?: Ne

Kaip sužinojote apie šį projektą?: Oi net nepamenu daug metų praėjo labai , bet žaidžiau čia seniau tik pertrauka buvo padaryta.

Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Hmmm ateitis parodys šiaip ateinu pažaist laiką praleist kai už lango blogi orai pvz siekt nėra laiko ir tikslo  čia, nes tai tik žaidimas reik real kažka daryt :D 

Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: VIXEN, DEKANIDZE, FIXONE (Užpisantis pacukas), Terminatorius, Gask, AwpIsTheLife, Mystikas, Hash, Prakatit, Agnyte, Soundas.


Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: e75728002f851bdbbf7f97159ab97c7e554.jpg

Redaguota nario Armanis.
  • Patinka 9
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
Link to comment
Share on other sites

23 Rapolas :Ddd pasižiūrėk į savo pragerta ir pradauzyta roza, aš nežinau kokiam tau reikėtų vienkiemį gyventi kad niekas galvos nedauzytu į stulpa ir žiemą liežuvio prie stulpo nelipdytu :Ddd Kas po fotke parašyta? Kimariuks tėvų xatoj :ddd marozu sūnus be akinių sėdintis :dd kur semkes  paslėpei :ddd Sėkmės kinderi

Redaguota nario Xxeonas.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Xxeonas. said:

23 Rapolas :Ddd pasižiūrėk į savo pragerta ir pradauzyta roza, aš nežinau kokiam tau reikėtų vienkiemį gyventi kad niekas galvos nedauzytu į stulpa ir žiemą liežuvio prie stulpo nelipdytu :Ddd Kas po fotke parašyta? Kimariuks tėvų xatoj :ddd marozu sūnus be akinių sėdintis :dd kur semkes  paslėpei :ddd Sėkmės kinderi

Nori man kazka pasakyt? Laukiu pm galesim susitikt akis i aki paziuresiu kaip drasiai tada kalbesi ereli. : ) 

Link to comment
Share on other sites

Kaip matau vareniskis esi. :) Daug pazystamu turiu ten juolab kaimas mano ten tai tave nebus sunku susirast manau bus kai varena mazas miestas. :) Uz bazara atsakysi dabar. bet jei drasus esi parasyk fb savo pm :) 

Link to comment
Share on other sites

Prisijunk prie pokalbio

Gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau. Jei turi paskyrą, prisijunk dabar, kad galėtum paskelbti iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti į šią temą...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Jūsų ankstesnis turinys buvo atkurtas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...