Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

Skaityti plačiau

Atranka į Serverių Prižiūrėtojus [ UŽRAKINTA ]

Soundas_
Message added by Soundas_

2020-07-04 Prižiūrėtojų atranka prasidėjo!

Rekomenduojami pranešimai

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 
2. Jūsų amžius: 
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: 
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord):
13. Ar turite mikrofoną?:
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Išrinktiems kandidatams bus padaryta apklausa per skype, pasirinktai raštu arba per pokalbį (didesni šansai patekt).

Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką.

* Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo".
Visi atsakymai privalo būti išsamūs.

Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami ne vienam ar dviem serveriam, todėl, kuo daugiau kandidatų 8 punkte nurodys tuos pačius serverius - tuo sunkiau jiems bus pasiekti prižiūrėtojo statusą.

Anketas pildyti šioje temoje!

Redaguota nario Soundas_
Atnaujinu INFO
  • Patinka 16
  • Nepatinka 1

• Soundas_ pakeitė pavadinimą į Atranka į Serverių Prižiūrėtojus [ UŽRAKINTA ]
  • Soundas_ užrakino šią temą
  • Soundas_ prisegė šią temą
  • Soundas_ atrakino šią temą
  • Po 7 mėnesių...

2020-03-16 prižiūrėtojų atranka prasidėjo! Sėkmės pildantiesiems.

• Patinka 4
  • Ačiū 1

• Soundas_ pakeitė pavadinimą į Atranka į Serverių Prižiūrėtojus [ ATRAKINTA ]

Anketos Šablonas:

Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick Focusw0w ツ

Jūsų amžius: 28

Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : 

Nesu dar buvęs Prižiūrėtojas ir manau laikas juo tapti.

4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:

žinoma galiu atskirti kurie žaidžia švariai  pagal žaidimą.

O  Su palengvinančiais programom bausti žaidėjus amžinai kurie butu pajunges kaip wallhack  aim  speed hack ir t.t

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:

Tiksliai nepasakysiu kiek metu man buvo gal kažkur 10 metu atgal buvau naudojes tik wallhack  jokiu kitu čytu nenaudoju.

O  po kiek laiko buvau  isigijes steama ir nuolat žaidžiu švariai.

6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?

per savaite tikrai skirsiu kokias na kaip ir buvau rašes 4/5 valandas o per savaite gautusi 28/35 val. 

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: 

Kadangi  kai kuriose serveriuose buna tušti nors einu i uza prasišaudyti o didžiaji dali bunu jailo serveriuose 

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: 

dažniausiai bunu Public serve ir swarme o retkarčiais jb ir Bb servas

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:

Tikrai taip žinau amx komandas ir esu kaip temos autorius sukūres galit pažiurėti čia nuoroda  http://forumas.jailas.lt/index.php?/topic/283-pamoka-amx-komandos/  

10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:

Iš pradžiu suvokiu taip kaip prižūrėtojui  turi elgtis  serveryje, vienodai nesalvivauti su kitais ir reguoti i savo požiurius jei reguoji savimi  ta ir daryk.

Manau Prižiūrėtojas gali buti ne tik griežtas arba geras ir nekurti savas taisykles jei nežinai taisykliu pasiklausk kitu.

Noriu itarti kaip būdamas priž žiurėti pati Foruma geriau tikrinti anketas.

Patys žaidėjai gali rodyti administracijai kaip jie suvokia ir elgiasi serveryje.

O administracijai noriu pasakyti kaip aš reguoju i save ir mastysiu savo protu.

Irodysiu kad esu vertas aukštuose pareiguose.

Žinokit aš gerbiu ir gerbsiu Sounda kol jis mane priims į tokias geras rankas ir buti tarp  jūsų.

Man būtų garbė su jumis   buti  jailas.lt projekto saraše Kaip Serverio Prižiūrėtojas 

11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:

Suprantu kaip ir minėjau prižiūrėtojas turi   mastyti kitap ir savo protu  tai pat reguoti i kitus žaidėjus na žinoma jei gerai elgiasi ir nekurtu savu taisykliu.

Pagal situacijas reik žinot kiekvieno serverio.

12.Jūsų kontaktai (Skype, Discord)

Turi mano kontaktus skype romas0616

13.Ar turite mikrofoną?: 

Taip

14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį

Mano Pomėgiai lankau baseina kadangi dabar vasara taik tik prasidės Rugsėjo mėnesi.

O apie savo gerąsias savybės manau šitaip esu gero tipo žmogus mėgstu gerai pabendrauti su kitais forumo narais esu gero  charakterio  tai pat  turiu medalius kolekcinuoju iš savo plaukimo treniruočiu 

Kadangi apie blogasias savybes tesiog man nepatinka kai kas erzina arba bunu nekantrus žodžiu tai tik tiek

15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 

Jeigu privalumas tai imesiu prisistatyma http://forumas.jailas.lt/index.php?/topic/116-atnaujinta-prisistato-focusw0w-20180713/

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com

https://voca.ro/m6yBs6vUOYI

• Patinka 23
  • Haha 2
  • Nepatinka 4

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: J.T.,bet serve Jailas # J.T.
2. Jūsų amžius: 19
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip,buvau projekte nwk,bet ji uždarė,buvau projekte cso bet ji irgi uzdarė ir buvau xtcs projekte bet išėjau kadangis savininkas buvo labai pasikėles ir nenorėjo jog bučiau priž.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip. Teko naudoti speedhack,tas buvo labai seniai
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena gal 2-5h per savaite 25-30h kazkur.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Pagrinde Swarme,bet retkarčiais užeinu į deathruna ir public
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Tikrinti skundus,bausti žaidėjus pagal situacijas,nepasiduoti provokacijoms,nesikeikti ir padėti žmonėms kuriems reikia pagalbos. Svarbiausia neatsukti niekam nugaros.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord):skype:vyciunia5 discord:Vycka#1522
13. Ar turite mikrofoną?:Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Draugiškas,suprantantis,atviras,piktas,darbštus,kai kada kantrus kai kada ne,mėgstantis nusodinti visokius narus,iš saves statančius nežinia ka ir mėgstantis kritikuoti kazka. Pomėgiai lošt cs,žvejoti,skaldyti malkas,išgerti su draugais.

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

https://voca.ro/2XnbTruqTcZ

GL HF

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl nusižengimų
  • Patinka 18
  • Haha 1
  • Nepatinka 3

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: FalleN.
2. Jūsų amžius: 26
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip. Metus su trupučiu.(Eware,užsidarė).
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip. Wh,aim.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 3-6h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Aha
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Swarm,Jb
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Žmogus,turintis objektyviau vertint situacijas,nei pirktiniai adminai.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Aha
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): skype aurimzzz93
13. Ar turite mikrofoną?: Jo
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Nėra čia ką rašyt,visi puikiai mato tai serveriuose. :D 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo
  • Patinka 24

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Viecinis#Gembaz2
2. Jūsų amžius:  25
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : (sudejus gerus 5-6 metus) Esu buves keliuose projektuose priziuretojas ir viename Vyr.Adminas, visi tie projektai jau deja yra isnyke nes neissilaike konkurencijoje ir del savininku laiko trukumo.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Sugebu.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Neesu.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  per diena nuo 2 iki 6h ar daugiau.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Ne, Losiu dar surfa kitam projekte nes siame nera surf gun xp.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: JailBreak.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Priziuretojo pareigos palaikyti tvarka tarp paprastu zaideju, adminu ir s. adminu ir buvimas kaip paprastu zaideju nesikeliant virs kitu sakant kad esi valdzia o tiesiog piknaudziaujanciu privilegijomis baudimas, besikeikianciu ir kitaip nusizengusiuju taisyklems ispejimas.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Tai suprantu puikiai, visuose projektuose visada yra taip pat.
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): Skype Pagiezingapagieza666
13. Ar turite mikrofoną?: taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu daznai megstantis pasneketi o ne tyleti, labiausiai megstantis temas apie merginas ir masinas bei auto remontus ir tvarkymu mintis ir patarimus, daznas snekejimas ir megimas sneketi manau yra ir pliusas ir minusas. Alkoholio vartojimas tikrai nekasdieninis o ir jo pavartojus serveryje buna tik linksmiau ir atsiranda daugiau bendros kalbos tarp vis daugiau ir daugiau zaideju todel tame minuso bent didelio kaip ir nematau.

https://voca.ro/2VmT969EKlx

Redaguota nario Soundas_
Priimtas i A+ lygio apklausą
  • Patinka 8
  • Ačiū 1
  • Haha 1
  • Nepatinka 1

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  FixOne/.iso
2. Jūsų amžius: 20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) Taip, apytiksliai 3metus. Savininkas apleido projektą tai po lėto ir žlugo. 
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Taip, esu. WallHack.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per dieną iki 3-6 valandų.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Deathrun, Swarm, JailBreak.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Suvokiu, kad būdamas prižiūrėtoju ne tik žaisiu serveryje, bet ir turėsiu, palaikyti tvarka jame, spręsti esamas ir būsimas problemas, bei spresti konfliktus tarp žaidėjų.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): Skype: live:9352a8d7156ce0a0 Discord: .iso#7749

13. Ar turite mikrofoną?: Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Gerosios savybes apie mane kad nesu nei per griežtas nei per geras, atviras, bendraujantis su publika, neskirstau žmonių, padedantis kiek tik įmanoma, elgiuos su žmonėmis taip pat kaip jie su manimi. Blogosios savybes tai kad kartais nenulaikau savo liežuviu ir pradeda verstis į necenzūrinius žodžius, bet čia būna tame atvėjis kai žmogus atsako man tuo pačiu.

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/:        https://voca.ro/6vbKE0zt4JV

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo
  • Patinka 17
  • Ačiū 1
  • Nepatinka 1

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Klaudze
2. Jūsų amžius: 20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Turejau savo serveri 
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Kazkada kaip vaikas buvau
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: nuo 5h iki 10 per diena kartais net ilgiau
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: taip 
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Jb base bulder
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Kaip labai atsakynga ir kruopstu hobi 
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:taip
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord):klauduxx dc Klaudze#3523
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Draugiskas suprantantis kitus greit sprendziantis problemas
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų

https://voca.ro/fC6FDuBNPow

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo po pirminės atrankos
  • Patinka 6
  • Ačiū 3
  • Nepatinka 3

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: UltraInstinct
2. Jūsų amžius: 18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Nesu buvęs
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip sugebu viskas kaip ir aiškiai matosi
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Tai esu naudojas wh
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Būna įvairiai, per diena nuo 1h iki 5h, o per savaite apie 30h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip, jei nėra žaidėju išvis nežaidžiu :D
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Dr, Jb, Pb
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Ne visas, bet žinau, o jei ko nemokėsiu pasiteirausiu
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas turi būti tas žmogus kuris palaikytu tvarką serveriuose ypač žaidėjų su privilegijomis ir žinoma baustu čyterius
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord):  Ultra Instinct#6227

13. Ar turite mikrofoną?: Turiu
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Gerosios - Esu paprastas žmogus nei pasikėlęs nei ką, esu draugiškas bei prie prikolo, o blogosios - nemėgstu pasikėlusiu žmonių bei greit susinervinu jei mane labai provokuoja, mano pomėgiai retkarčiais pažaist futbolą, bei pagrajint cs 1.6
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://voca.ro/jRHkjnWW1xi

Redaguota nario Soundas_
  • Patinka 5
  • Sutrikęs 1

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: deividelis
2. Jūsų amžius:  21
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) Taip esu buves šiame projekte ganėtinai ilgai, Csavi, eFear (Dabartinė Brigada) Iš visur išėjau dėl atsiradusios laiko stokos arba dėl dingusio susidomėjimo csui.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Ne visuomet, tačiau dažnais atvėjais taip. Na ir visuomet kilus klaustukams galima tiesiog paprašyti įkelti įrodimus.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Taip, Wallhack, Aimbot, Trigeriai, speedhack, slowhack etc.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Na pastaraji mėnesi ganėtinai nedaug lankiausi projekto serveriuose, kraustimasis užtruko:classic_biggrin: tačiau neskaitant šio epizodo apie 20-35h per savaite.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak, Swarm, kartais public.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip, puikiai.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Na prižiūrėtojas neturėtu piktnaudžiauti savo pareigomis, turi būti visuomet nusiteikęs genanoriškai padėti kitiems žaidėjams, bei gebėti pažvelgti į situacijas iš visų perspektyvų.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip, suprantu tai.
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): skype: deividas198752 
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Labai nemėgstu apie save pasakoti, visuomet jaučiuosi kaip narcizas. Galiu pavarditi blogasias, kokios mano gerosios savybės paliksiu spresti žaidėjams. Pati pagrindinė problema ko gero mano žargonas, mėgstu pasikeikti, pradėjau stengtis tai daryti isjungus mic. Amm nekenčiu išsišokeliu, mėgstu juos nuraminti, bei pamokyti. Mėgstu subtilu retai kam įkandoma humora, pokerį, kreipšinį, knygas, NBA2k ir beabejo cs`ą. 
15. Nuoroda iki Jūsų prisitatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/  manau visiems teko girdėti mane kalbant, esant butinybei galėsiu įkelti. P.s sekmės kandidatams!

Redaguota nario Soundas_
  • Patinka 13
  • Ačiū 1
  • Haha 1

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SuperNatural
2. Jūsų amžius: 17
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Nesu buves, visada pirmas kartas.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip, bet manau ne visada.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Wh, aim, kzh.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 2-7h per dieną/ o per sav tai apie 25h ir daugiau.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Umbrella swarm,  deathrun,  public, jailbreak.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Ne visas, bet ko nežinosiu galėsiu pasiklausinėti kitų esančių prižiūrėtojų.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Savaime aišku jog turi palaikyti tvarką, padėti žmonėms ir t.t.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip, suprantu.
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord):Skype: hyxeza866, discord:SuperNatural#5809
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Gerosios savybes jog esu linksmas, mėgstantis bendrauti su žmonėm ir kartais toks prie prikolų, blogosios savybės jog galiu kartais greit susinervint kai mane provokuoja ir panašiai.

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/Mėto man error tai nežinau kaip čia bus... jei reikės galiu ir kur kitur pakalbėt.

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl nusižengimų ir neaktyvumo
  • Patinka 9
  • Nepatinka 2

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: kia; Amanda.
2. Jūsų amžius: 22
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, esu buvusi daugelyje projektų. Pora projektų žlugo po poros metų gyvavimo, iš vieno išėjau dėl prižiūrėtojų kolektyvo.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Be problemų.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu naudojusi pabandymui, Speedhack, ~ 9 - 10metų atgal.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Šiuo metu praleidžiu apie 1-4h į dieną
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Swarm, kartais ir Public užsuku bei JailBreak.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Žinoma.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Visokeriopa pagalba, pavyzdys žaidėjams, žmogus kuris baudžia visus vienodai nekreipiant dėmesio ar tai draugas ar priešas.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Neginčytinas klausimas, nes visko į taisykles nesurašysi, reikia remtis ne tik taisyklėmis, bet ir protu, taipogi ir žmogiškumu, kito supratimu.
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): amanda.galinskaite1
13. Ar turite mikrofoną?: Naudoju stacionarų kompiuterį, kompiuteryje mikrafono nėra integruoto, tad neturiu, esant būtinybei nusipirkčiau.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu gan atviras žmogus, atsiliepiu taip pat kaip esu šaukiama. Blogoji galbūt ta, jog greit įsižeidžiu, bet to neparodau. Mėgstu tinklinį, bei rytinius pabėgiojimus, o šeip mėgstu praleist savo laisvą laiką žaisdama, nes tai man pabėgimas nuo problemų ir kito gyvenimo pradžia. 
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Pristatymo temos neturiu, aprašiau save 14 punkte.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/: Kaip ir minėjau 13 punkte, mikrafono šiuo metu neturiu.

Redaguota nario Soundas_
  • Patinka 10
  • Nepatinka 1

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Zor1k
2. Jūsų amžius: 38
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Ne, norėčiau išbandyti.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Nemegstu čyteriu, todel aptikti čyteri galiu.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Taip, kai zaisdavau hns, biotech kz hack.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Daugiau negu puse dienos.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Dažniausiai taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Hns ir kz serveriuose
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip, amx komandos yra pažystamos viena is ju- amx_ip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiuretojas- asmuo kuris sugeba palaikyti tvarka serveryje, asmuo is kurio galima sulaukti pagalbos.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Na taip, būna įvairiu situaciju tad reikia tinkamai pasielgti kaip tau patogu visgi priziuretojas esi
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord):Žor1k#3657
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:  Esu gan sumanus , tačiau turiu blogu minciu savo galvoje ir esu flankeris
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  Neturiu.

https://voca.ro/nPOrAyk1aY3

Redaguota nario Soundas_
  • Patinka 6
  • Ačiū 3
  • Haha 11
  • Nepatinka 2

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Frx.
2. Jūsų amžius: 20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip ir nekartą bet dėl laiko stokos arba dėl kitų problemų teko palikti bet dabar aš esu čia ir noriu gryžti atgal y buvusias pareigas
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip realiai daug laiko praėjo tai nepasakysiu tikrai žinokit bet manyčiau pagrindinaii tai kaip ir visų WH speed
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Realiai atsirado daug laisvo laiko tai stengiuosi kuo daugiau tikrai 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Jailbrake.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Suvokiu tikrai gerai nes esu juo buves ir žinau jo pareigas bei ką gali daryti o ko negalima Pvž negalima savivaliauti ir būti savimeila arba kerštingu žmogu ir baninti visus free ir t.t negalima įžeidinėti žmonių ir pažeidinėt taisykliu projekto.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip.
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord):𝓕𝓻𝔁#4520
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Realiai apie mane jau daug visi žino koks esu žmogus ką mėgstu bet galiu ir parašyti pora sakiniu nesunkoką tai galime pradėti nuo to jog mėgstu šnekėti,bendrauti  esu megėjas pavartoti keiksmažodžių bet tai jau taisau savyje ir stengiuosi kuo mažiau vartoti nes tai nėra estetiška ir mandagu beto esu sportuojantis ir dirbantis ir t.t manyčiau ateiti daugiau apie mane kas nežino sužinos
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/. Manyčiau ir taip ne kartą ir ne 2 esate mane girdėje bet jei labaij reikės galėsiu pašnekėti ne kartą ir ne du :) 

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo
  • Patinka 5
  • Haha 2

Anketos šablonas:

1.      Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  robynus
2. Jūsų amžius: Dvidešimt.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Žinoma ir dar netgi keliuose. Vyr.Prižiūrėtojas projekte Ew*r.lt, vieno serverio prižiūrėtojas Laik**x‘e,  administratorius Ladies.lt(Senai uždarytas), prižiūrėtojas inFrost.lt(Uždarytas), vieno servio prižiūrėtojas sl*m*.lt. Nei iš vieno projekto nebuvau pašalintas, išėjau savo noru arba pranešiau, kad nebegaliu tęsti pareigų, dėl laiko stokos, kai kurie projektai tiesiog užsidarė.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Tikrai taip. Tam reikia  kantrybės, nepatingėti pabūti „žiūrovu“(„Spectator“) pozicijoje ir nesikliauti nuojauta, o sugebėti analizuoti žaidėjo veiksmus ir nuoseklumą. ( Nekalbu apie silpnapročius bėgiojančius su AIMBOT‘ais. ) Manau prižiūrėtojai turėtų didžiąją žaidimo dalį būti žiūrovo pozicijoje, o ne bėgioti po žemėlapius. Žaidėjai naudojantys pagalbines programas jaučia žymiai didesnį spaudimą ir baiminasi būti prigautiems.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Seniau wh, tik demo tikrinimui. Gerai matosi, kada žaidėjai per sienas ieško priešų ir tokie žaidėjai dažniausiai tvirtina, kad jie girdi per visą mapą kur kas bėgioja ar, kad turi 30metų cs 1.6 patiries.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Laisvomis dienomis po pusdienį arba ilgiau, o užimtesnėmis dienomis po kelias valandas arba tenka ir neprisijungti.  
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Man pilnai užtenka šio projekto serverių, nėra tikslo slankioti kitur.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Dažniausiai mane galite sutikti Swarm‘e arba JailBreak‘e, profilaktiškai apsilankau ir kituose serveriuose.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Ne tik AMX komandos išmanau, bet taip ir rcon, cvar. Moku dirbti su logais. Esu susidūręs su įvairiomis sutuacijomis, taip pat išmanau kaip jas ir išspręsti.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas turi užtikrinti ne tik nepriekaištingą tvarką, bet ir, kad kiekvienas žaidėjas praleistų gerą ir kokybišką laiką serveryje. Negali būti jokių piknaudžiavimų pareigomis, savęs iškėlimu prieš kitus žaidėjus. Ne tik žaidėjai turi rodyti pagarbą adminstracijai, bet ir administracija turi duoti tokį patį atsaką žaidėjams. Reikia komunikuoti su serverio lankytojais, padėti spręsti problemas ir atsakyti į visus su žaidimu susijusius klausimus. Padėt žaidėjams susipažinti su jiems naujomis modifikacijomis, serverio komandomis. Administracija turi būti atkakli, neišvedama iš kantrybės, įpareigota padėti lankytojams ir išmananti savo darbą. Kitaip sakant, tai yra darbas ne tik su projekto žaidėjais, bet tai yra ir darbas su savimi, reikia mokėti valdyti savo emocijas, priimti tinkamus sprendimus, nes tai gali privesti prie netinkamų pasekmių, to pasekoje, žaidėjai pradės abejoti prižiūrėtojo kompetencija.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip. Kiekvienas užimantis tokias pareigas, turėtų būti nešališkas, šaltų nervų, sprendžiant problemas neturėtų dėlioti etikečių ant slapyvardžių (draugas ar ne, sutariate ar visgi jaučiate žmogui neapykantą.) . Taip pat ir reikia atsižvelgti į situacijos rimtumą ir ar tai yra pasikortoję.  Serveriai nėra visą dieną kiaurai perpildyti, reikia turėti ir tam tikrą suvokimą, jog išbaninus visus – neliks su kuo žaisti.
12. 
Jūsų kontaktai (Skype, Discord): Discord : parvesk namo#5955,  Skype : raudonaliepsna, Steam: https://steamcommunity.com/id/42572387387/
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:

Gerosios savybės : Dirbu šeimos restorane, esu savinininko dešionioji ranka, jei jau užimu rimtas pareigas, tai galėčiau apie save teigti, kad esu komunikabilus,  šaltų nervų, moku dirbti tiek individualiai, tiek komandoje, apsišarvavęs kantrybe, žingeidus, nebijau reikštis ir sugebu pasakyt žmonėm į akis ką galvoju, taip pat atrašyt pizdulių už šūdo malimą.  Sugebu komunikuoti LT/EN/RUS kalbomis.  Kuo užsiemu tą darau nepriekaištingai ar bent jau nenustoju bandyti kol pavyks.  Turiu programavimo pagrindus, esu kūręs savo serverį.                                                                           

Blogosios savybės: Iš manęs galima sulaukti keiksmažodžių, dėl ko tikrai nesigiriu ir pats asmeniškai to netoleruoju. Kaip ir minėjau, nemėgstu šūdmalių, kuriems negalima patikėti rimtų darbų ar sulaukti pagalbos, pvz .: išgelbėjimo tempiant smokerio.  Tada tokie žmonės kartais ir sulaukia mano riksmų. Žinoma pajuokavau dėl išgelbėjimo nuo smokerio.:)

15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nematau tikslo kurti tokių anketų, mažai čia kam įdomu koks tu esi realybėje. Jei bus įdomu, visada galima pabendrauti, nesikandžioju.:)

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:  Prisitatymas ir pomėgiai: https://vocaroo.com/axYd4kQBjhe

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo
  • Patinka 9

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Bedarbio bendradarbis ( اللاعب )
2. Jūsų amžius:  17m
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, esu turėjas Prižiūrėtojo statusa keliuose projektuose, tačiau tie projektai žlugo.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, kadangi patį cs 1.6 žaidžiu apie 7 metus su pertraukom tikrai teko susidurti su ne vienu žmogum kuris naudoja palengvinančias programas. 
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne, kadangi nematau jokio tikslo naudoti palengvinančias programas. Tai yra tiesiog dienos gadinimas kažkam kitam.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Per diena serveriuose galiu laisvai skirti 4-5h.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Ne, apsilankau ir keliuose mix servuose, kadangi tokios prieeigos Jailas neturi.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Public, BaseBulder kartais JB
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip, kaip ir minėjau 3 klausime yra tekę dirbti su Prižiūrėtojo postu todėl tikrai žinau bvk visas AMX komandas.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėti serverį, jog jame nevyktų įvairių nesamonių, jog nebutų cheat'erių, stengstis išlaikyti gera žaidėjų nuotaika, bei padėti kažkam jai jis kažko nemoka. Taip pat prižiūrėtojas privalo bausti visus vienodai, nesvarbu ar tai draugas, ar priešas, visiems vienodos taisyklės ir bausti pagal pateiktus bausmės laikus, aišku, jeigu žmogus ir vėl pažeidžia taisyklęs, bausiu didesnui laikotarpiui, tai priklauso nuo taisyklės pažeidimo ir nuo tos taisyklės pažeidimų kiekio.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip kaip ir praeitam punke sakiau reikia visus bausti vienodai.
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord):
Discord : 
Paulex_Mc#5907
Skype paulius_m4a1_pro
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Mano vardas Paulius, man yra 17 metų. Nesu pasikėlęs, bet ir nemėgstu tokių žmonių, esu paprastas, draugiškas, bendraujantis, malonus, būna momentų kai susinervuoju, tuomet tampu griežtas, na bet taip nutinka retai. Mėgstu juokauti, bendrauti su žmonėmis, stengiuosi su visais sutarti, bet visiems neįtiksi. Moku susibendrauti su bet kuria siela. Esu rimtas , atsakingas , draugiškas , drovus. blogoji savybė: Greitas užsidegimas. Tas mano greitas užsidegimas gali pasirodyti ar išsiskleisti daugeliu formų, pavyzdžiui, apšaukimu arba labai šaltu be emocijų pokalbiu. Šaltas pokalbis yra pavojingesnis, nes neišsirėkiu, tai iš to gali kilti dar viena išraiška: Ignoravimas. Tada man žmogus visiškai nebeįdomus, tiesiog išnyksta jis man... Na gal būt užteks
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: -

https://voca.ro/f92B5FmDZ6E

Redaguota nario Bedarbio bendradarbis
  • Patinka 2

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/

Nick: [ANTIMAT]Nick

2. Jūsų amžius:

22

3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :

Taip buvau niekas neismete serveris zlugo tai delto taip ir nutiko 

4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:

Manau kad taip bet visada gi galima patikrinti ir isitikinti ar jis nenaudoja kazko

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 

Niekada nieko nenaudojau 

6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 

Tai as cia jusu nuolatinis zaidejas. per diena 4-5 valandas pasaudau per savaite net nezinau dideli laika praleidziu cia. Budamas priziuretoju dar daugiau skirciau demesio serveriui nes pastebejau kad priziuretoju serveryje isvis nebuna :/

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:

Taip istikimas Jailas zaidejas esu as ir visi serveryje tai zino :D 

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:

Tik PUBLICK

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:

Taip 

10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:

Suvokiu taip kad prizuredamas serveri negaliu skirstiti zaidejo kad jis ne priziuretojas ar kazkoks kitoks visi esam lygus. Plius pagarba ir kaip visada noreciau kad kekvienas serverio zaidejas turetu apie priziuretoja tik gera nuomone o jei reiks usitarnauti. Manau man tai pavyktu

11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:

Taip beabejo visada manau reikia atsizvelgti i aplinkybes.

12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord):

Neturiu nei to nei to (Jei atranka pasisektu duosiu facebook kontakta ten parase visada mane rasit ) :)

13. Ar turite mikrofoną?:

Taip 

14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:

Jau visa tai esu pristates prisistatyme musu serveryje. Tai visada galite nueiti ir surasti. O pomegiai tai gerti alu ir zaisti cs. o blogasias savybes jus turit nuspresti man atrodo kad as geras zmogus.

Nesupratau klausima. Bet sitame projekte jau zaidziu 2 metus ir nenoriu eiti i joki kita servery lausiu top1 ir manau bus mums smagu. 

https://voca.ro/6YfFv16JXnH

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į B) lygio apklausą
  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Nepatinka 1

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: :)
2. Jūsų amžius: 18.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) Taip, esu buvęs šio serverio prižiūrėtojas, išbuvau berods apie 2 mėnesius, atsistatydinau, dėl laiko stokos. ( fak jū.` /0(+of.žod.)/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: modis1337 - Atsistatydino. ), taip pat esu buvęs ir kitų serverių prižiūrėtojas, viename iš žinomų projektų išbuvau apie 3 mėnesius, išėjau dėl konfliktų su administraciją. Ne kartą esu buvęs MIX administratorius.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Žaisdamas šiame projekte, prieš tai, kaip tapti prižiūrėtojumi, esu naudojęs visokius triggerius or something like that, Pidiso draugas juk buvau <lol>, kokiais 2013-2014 metais, kai žaisdavau Knife serveriuose, turėjau Knifebot'ą. Kitaip sakant, esu daug čytų išbandęs. Šiuo metu, niekuo nesinaudoju.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Aš nesenai grįžau iš "atostogų", todėl pradėsiu ir vėl žaisti serveriuose, per dieną mažiausiai praleidžiu, apytiksliai - 3valandas. Žiūrint pagal Steam'ą, per savaite apie 20-30 valandų, jeigu esu neužimtas.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Paskutiniu metu, žaidžiu tik čia, kartais užbėgu į visokius MIX serverius.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak, Public, Swarm, kartais į Basebuilder'į užeinu.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Žmogus, turintis šias pareigas turi turėti atsakomybės jausmą, šios pareigos, žmogaus neišaukština, privalo prižiūrėti tvarką tiek serveryje, tiek forume, taip pat, būti support'u, tikrinti įrodymų, unban temas. Beabejo, kitas temas taip pat turi tikrinti, kad galėtų įspėti forumo narį.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): Skype nesinaudoju, bet reikalui reikiant galėčiau prisijungti prie jo - modis1337. Discord: huh#0730
13. Ar turite mikrofoną?: Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu komunikabilus žmogus, gan nervingas, mėgstu pasijuokti, esu ganėtinai draugiškas, sugebu susibendrauti su betkuria siela. Taip pat, esu tylus, jeigu manęs neužkalbina, nekalbu. ( retkarčiais, nusikeikiu ). Mėgstu futbolą, tinklinį bei stalo pingpongą. Esu žmogus, kuris negali visą laiką sėdėti vienoje vietoje, todėl, dažnai išeinu prasivaikščioti į lauką. Turiu blogą savybę, užsispyrimą. Mėgstu viską daryti savaip, nors ir esu neteisus. Aš esu tvarkingas žmogus, todėl, palaikyti tvarką tiek serveryje, tiek forume, nebus problema.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: čia.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://voca.ro/11QMPRoKwNF

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo
  • Patinka 10

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: super
2. Jūsų amžius: 18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :ismetet uz deathrun votes,dabar stengios map keist pagal laika
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: ne
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: nu i diena nuo 5 val iki 10 val
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:deathrun
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: baust zaidejus pagal taisykles kaip robotas
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:jo
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): burn burn
13. Ar turite mikrofoną?: ne
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:megstantis zaist,juokingas,linksmas
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  nera

Redaguota nario Soundas_
Atmesta, dar nesi pasirengęs šioms pareigoms
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 1
  • Nepatinka 8

• Po 3 mėnesių...
  • Soundas_ pakeitė pavadinimą į Atranka į Serverių Prižiūrėtojus [ ATRAKINTA ]

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Abra
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Esu buvęs prižiūrėtojas viename projekte jau nepamenu pavadinimo. Serveryje prižiūrėtojas buvau 5 mėnesius, išėjau nes neturėjau laiko, nes gyvenime yra svarbesnių dalykų, kurie reikalauja daugiau laiko.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Manau tikrai atskiriu, o jei nesu tikras eičiau į spectators arba prasyčiau įkelti į forumą alias/ss.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu seniau naudojęs wh, bet kai įsigyjau steam cs 1.6 nieko nenaudoju
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per dieną 2-3hr, per savaitę 20hr.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip, žaidžiu tik šitame projekte
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Deathrun, swarm , užeinu kartais į publicą pašaudyt.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Manau tikrai žinau visas reikalingas AMX komandas, kurios reikalingos prižiūrint serverį.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas turi prižiūrėti serveriuose tvarką, bausti už netinkamą elgesį, taisyklių laužymą.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Visi žmonės turi laikytis taisyklių, o jei jas pažeidžia turi būti nubaustas kaip privaloma.
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): Skype:mantas.mantas715 Discord:Abra#4352
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Mano gerosios savybės, kad esu draugiškas ir bandau visiem padėti. Blogos savybės tai , kad kai susinervuoju daugiau prededu keiktis. Pagrindiniai pomėgiai futbolas, buvimas su savais draugais , klausymas muzikos ir žadimas kompiuterinių žaidimų. Charakteris tikrai ramus, esu šaltų nervų, greit susibendrauju su naujais žmonėm, niekada niekam nelinkiu blogo esu užsispyręs ir naujovių ieškantis žmogus.

Bandžiau įrašyti balsą, bet kažkodėl mikrafonas nenori veikti.

Redaguota nario Soundas_
Priimtas i A) lygio apklausą
  • Patinka 3
  • Haha 5

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: depression.
2. Jūsų amžius: 17
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Kituose projektuose esu buvęs, tačiau tie projektai mirė/arba buvo ištrinti.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Nu taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu naudojas tikrai dauk čytų tačiau viskas buvo kai buvau jaunesnis ir norėjau pasijusti kaip sakoma "vierhas"
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Diena : 1-4h Savaite padarykit matematika ;)
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Dažniausiai taip, tačiau kartais užsuku į mix/surf serveriuką.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Swarm/Public/JailBreak/Deathrun.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Laikytis taisyklėmis, o kurie nesilaiko bausti, padėti žmonėm kuriem reikia pagalbos, buti aktyviam, padeti visom paslaugom. 
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Tikrai suprantu.
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord):Discord turit dauguma mane, skype aironas ir soundas turi ;)
13. Ar turite mikrofoną?:Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:

Na esu toks sakyčiau linksmas žmogus, esu prie prikolu ir mėgstu tie kurie taipat yra prie prikolo ir skyria prikolus nuo rimto sakynio.

Na apie pomėgius :Mėgstu aišku prikolinti taipat mėgstu krepšinį, ir kovos menus ;)
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Kažkur jei dar rasit turėtu but.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Dabar kažkas neveikia ar mikrafonas bugina ar vocaroo įraša imesiu paskui ;)

Sekmės ir jum bahuriukai ;-)

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl nusižengimų
  • Patinka 5
  • Ačiū 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 2
  • Nepatinka 3

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: super
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :ismetet uz deathrun votes,dabar stengios map keist pagal laika
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: ne
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: nu i diena nuo 5 val iki 10 val
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:deathrun
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: baust zaidejus pagal taisykles kaip robotas
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:jo
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): burn burn
13. Ar turite mikrofoną?: ne
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:megstantis zaist,juokingas,linksmas
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  nera

Redaguota nario Soundas_
Atmesta, dar nesi pasirengęs šioms pareigoms
  • Haha 1
  • Nepatinka 10

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Dzikas
2. Jūsų amžius:  17
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Esu buvęs vieno tikrai gero projekto prižiūrėtojas kažkur 3 savaites tačiau gaves 1/2 po poros dienu išejau savo noru. Tai buvo prieš kokius metus.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Dažniausiai taip bet kai kuriais atvejais gali buti tikrai sunku nustatyti ar žaidėjas ,,Čytina" ypač jei jis tai daro atsargiai.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  :D na prieš kokius 3 metus atgal esu žaides Public su wh tai truko iki tol kol gavau bana 2 megstamiausiuose serveriuose. :P
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  hmm per diena kokias 2-4 valandu. tai vidutiniškai per savaite bus apie 21 valandą
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Pagrinde taip, nors kartais užsuku ir į kitus projektus dažniausiai užsienietiškus.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: JailBreak bei Swarm
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Tikrai moku naudotis pagrindinėmis komandomis.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Tikriausiai Priešingai nei beveik daugeliui man tai nera privilegija ar kažkoks statuso simbolis. Man tai yra atsakinga pareiga kuri turi užtikrinti gera laiko praleidima kitiems žaidėjams atsižvelgiant ir į jų nuomones.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip. Visada vadavautis taisyklemis yra kvaila žinant kad kartais gyvenime buna tokiu situaciju kad kažkokios labai konkrečios bei apstrakčios taisyklės gali tapti nebutinomis. Tačiau tuo piktnaudžiaut irgi nederėtu.
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): Smikis#0209
13. Ar turite mikrofoną?: Yes, Sir.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Hmm gerosios savybes: Esu gana draugiškas, greit prisitaikantis, bei smalsus. Blogosios: Per lengvai kartais atleidžiu ir  megstu daryti to ko negalima ;D . Bei megstu futbola ir keliones su dviračiais.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://voca.ro/mbt2voCMciV

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl nusižengimų
  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Nepatinka 7

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  THE | Deividas
2. Jūsų amžius: 22
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Buvau ir ne vienam, likdavau kol serveriai budavo bet dauguma mire.. (5men+).
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Sugebu, daug metu 1,6 daro savo.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 2014m FFX, 101xD 
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Skirtingai 4-6h (kartais maziau priklauso kiek zmoniu kiekis)
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Dazniausiai
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Deathrun labiausiai
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Priziureti tvarka kad visi sutartu ir visiems butu gerai spresti sprendimus jeigu kam kyla.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu
12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): ✳𝕂𝕒𝕕𝕒𝕟𝕘𝕚✳#4015
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Paprastas zmogus visada uz teisybe, padedu zmonems kai matau kad blogai dazniausiai jeigu su manim gerai as atgal geru <3.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: -

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į B) lygio apklausą, aktyvumo šiek tiek trūksta
  • Patinka 5

Svečias
Ši tema uždaryta tolesniems atsakymams.
  • Create New...