Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

V.I.P ir Geriausiu Bratuchu sarašas


RomasLTU

Rekomenduojami pranešimai

Geriausi bratuchos.

1.Aironas - Geras Administratorius kaip reikiant  kažkiek tinginiauja bet geras žmogus tu gerbiu  už tai tave  bratucha 

2.   Katė - tavo minti laikau ir neatskleisiu kas tu tokia nors   tave niekad neišplepėsiu  bratuchė

3. Baronas  - Kada susitinkam  čiuvas normalus geras žmogus nice  gerbiu už tai tave seni bratucha 

4. Samurai  -  Tu kaip  senai išrinktas kaip priž tai linkiu tau dar aukštose pareigose  tad seniuk gerbiu tave už tai  bratucha 

5. Poli šuo -  seniuk tu pamėgdavai mane kiek aš tave kiek tu mane tad esam draugai amžiams bratucha

6.Minde - Tos Naktys kai kalbėjom per skype tesiog prikolinom  bratucha 

7. TeQuila  šitas čiuvas  nuostabus nes tavo balsas mane sujaudina. bratucha

8. deividelis - Best of ever   bratucha nors tau nereik pagalbos  kad apginčiau tave man rašei šaukykloj gali pats savim pasirupinti už ir tave gerbiu

9.Soundas - vienas žodis tau Pagarba  bratucha

10.    DekanidzeViešpats -  Naujas priž išrinktas  už stoga gerbsiu 

11. FalleN - Geras normalus čiuvas esi manau gerai susibičiuliausim manau tu busi pas mane saraše gerbsiu už stoga.

12. Belekas - Jei tau reikia pratimu sportuojant visada padėsiu. bratucha 

13. Terminatorius -  Tu pasivadinai kaip iš filmo Terminatorius  aš grižau geras čiuvass tu mldc esi gerbiu  už stoga gerbsiu

14. MeBo3 - Tu  kaip naujas priž esi tai pagal mane geras esi čiuvas  bratucha 

15. asd -  seniuk tu kaip geras žmogelis esi mldc vyras gerbiu irgi už tai  bratucha

16. whr -  bėga ten kur aš visada einu  bratucha

17.Modė - Nu žaisk su manim publike   bratucha

18. Sveicaras - buk savimi  nors atsistatydinai dėl manęs kad tapčiau priž nors busiu rudeniop  bratucha

19.  Abra -  Naujai išrinktas prižiūrėtojum šitame projekte nors geras čiuvas esi

20. Vienuolis  - Visada gerbsiu  tave senai buveš priž esi už stoga gerbiu mldc esi bratucha tapai 

21. Spakojnas - Tu man kažkada sakei nepaliksi manęs bėdoje  geras tu žmogus esi spakai gerbiu  bratucha

 

 

Tie kurie  esat bratuchu saraše geriausiu liksit su manimi ir už stoga.

 

       

           V.I.P  Bratuchos

  

  1. Zor1k - Smagu su tavim susirašinėti per messenger mldc esi gerbiu ir spaudžiu tau ranka 
  2. Puchas -  geras žmogelis mldc esi  gerbiu 
  3. flexinas - senas draugas tu flexinai mldc esi  gerbiu  
  4. Storm - Tu man serveryje sakei kad pridėčiau tave nors už stoga gerbsiu puikus tu žmogus nice 
  5. Gembaz2 - Su  tavim net man pačiam pasikalbėti norisi nes mldc čiuvas esi už stoga gerbiu
  6.    J.T -  Tu man  primeni kaip didžėju  gerbiu
  7.    Prieshas Saugo mane  kaip reikiant  iš žodžio D*****  esi bratucha bratucha

                                                                                                                                   Naujiena!!!

                                                                            Tie kurie gerbs Sounda (scott ) bus perkelti čia  į  mano  pagrindinį  sararšą  

                                                             1. DekanidzeViešpats - pats pirmas atmete skunda ant scotto esi pridėtas čia šitame saraše. 

      Papildomas klausimas

Kelintais metais paskendo garsusis titanikas? 

                           Tik turit parašyti tikslu data mėnesi ir kelinta valanda tai buvo.                            

 

 Pridedu Anketa i Geriausiu bratuchu saraša: 

1. Jūsų nick name forume?

2. Ar turit humoro  jausma?

3. Priežastis pasakykite kodėl norit čia?

 

 

 Jailas.lt Focusw0w. gali bet kada  keisti ir redaguoti sarašus.                                                                           

Redaguota nario fb.com/Focusw0w
Atnaujinta
  • Patinka 16
  • Ačiū 2
  • Haha 2
  • Nepatinka 1
Link to comment
Share on other sites

Aš ir prie pabaigos jau... Ar pamiršai mūsų naktinius nuotykius Romai?

P.S  Kojne su Mudaku nusileiskit ant žemės

  • Haha 1
  • Nepatinka 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Minde said:

Aš ir prie pabaigos jau... Ar pamiršai mūsų naktinius nuotykius Romai?

P.S  Kojne su Mudaku nusileiskit ant žemės

Mindė vienintelis randomas, kuriam į sarašą galima, tiem nebe

  • Patinka 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Baronas said:

Mindė vienintelis randomas, kuriam į sarašą galima, tiem nebe

Iškur tu atsiradai? Kažkaip, kai be priž, nebepastebiu tavęs, o žie ir tu saraše, dar vienas randomas.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Minde said:

Iškur tu atsiradai? Kažkaip, kai be priž, nebepastebiu tavęs, o žie ir tu saraše, dar vienas randomas.

Tu man discorde vstk po padu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Baronas said:

Tu man discorde vstk po padu

Toks ir tas mano aktyvumas tame dc, o aš tave ten pradangint su keliais paspaudimais galiu.

Link to comment
Share on other sites

1. Jūsų forumo nick name? vave

2   Ar turit humoro jausma? ne

3. Irodykite del ko pildot čia pas mane? nes yra reikia noriu kartais ir as irgi buti ten kur bratuxos renkasi noriu taipogi pasipildyti atranka temoje vat butent sitoje ir karoce biski manau kad nepilno proto esu

4.  Kas jums geriau vave ar Romka? vave

  • Sutrikęs 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, vave said:

1. Jūsų forumo nick name? vave

2   Ar turit humoro jausma? ne

3. Irodykite del ko pildot čia pas mane? nes yra reikia noriu kartais ir as irgi buti ten kur bratuxos renkasi noriu taipogi pasipildyti atranka temoje vat butent sitoje ir karoce biski manau kad nepilno proto esu

4.  Kas jums geriau vave ar Romka? vave

blogas atsakymas 

  • Patinka 1
Link to comment
Share on other sites

1. Jūsų forumo nick name? jekle

2   Ar turit humoro jausma? kaip kas ji supranta

3. Irodykite del ko pildot čia pas mane? nes noriu apsaugos, kad už mane stovėtum

4.  Kas jums geriau vave ar Romka? abu neblogi

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, jekle said:

1. Jūsų forumo nick name? jekle

2   Ar turit humoro jausma? kaip kas ji supranta

3. Irodykite del ko pildot čia pas mane? nes noriu apsaugos, kad už mane stovėtum

4.  Kas jums geriau vave ar Romka? abu neblogi

Atmesta negaliu priimti  tave i saraša pridarysi gėdos kiek man kiek ir visiems bratuhoms.

Redaguota nario FocuswOw.`~
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • SAMURAI užrakino šią temą
Svečias
Ši tema uždaryta tolesniems atsakymams.
×
×
  • Create New...