Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

MDMA'

Nariai
 • Turinio kiekis

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta Dienų

  1

MDMA' paskutinį kartą laimėjo Balandžio 7 2023

MDMA' turinys buvo geriausiai įvertintas!

Reputacija

8 Naujokas

2 sekėjai

Paskutiniai profilį aplankę nariai

511 profilio peržiūra
 1. MDMA'

  TzR | klanas

  Sveiki kadangi matau nėra active clan'ų šiame serveryje norėčiau paeksperimentuoti ir sukurti šiokį tokį clan'ą. TzR | klanas labiau sukoncentruotas yra ties Deathrun žaidėjais, bet nematau bėdu plėstis ir į swarm'ą, o jeigu atsigaus kiti serveriai tai ir į kitus. TzR | Nariai: MDMA' - Klano įkurėjas sidebooba go brr 0/2 NeLietuvis 0/2 Rollinu be shaikos 0/2 Taisyklės ir kriterijai: 1. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas(liaud. čytus) 2. Būtinai naudoti klano tag'ą žaidžiant jailas.lt serveriuose 3. Laikytis Jailas.lt serverių taisyklių siekiant neteršti clan'o vardo. 4. Nebūti toxic tarpusavi arba bentjau išsiaiškinti viska PM Anketa: Jūsų NICK žaidime: Jūsų amžius: Kokiame Jailas.lt serveryje žaidžiate daugiausiai?: Esate legalus žaidėjas?(jeigu atsakymas teigiamas pateikite savo steam URL) : Kodėl norite prisijungti prie TzR | clan'o?: Papasakokite truputi apie save: Jūsų Discord:
 2. Bet pagalvojus apie nauda serveriui tai nesamone gaunasi, nes naujokas atejes pora kartu į serverį ir apžaistas tokių žaidėju išeis ir nebepareis, arba paklauses kaip šitaip reikia "varyti" gaus atsakyma strafink daugiau.
 3. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: MDMA' 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Deathrun 3. Jūsų pastebėta klaida: 2 Klaidos su gyvybemis. 1. Kartais pasibugina taip, kad CT yra gyvų, bet kaip nori panaudoti gyvybe parašo, kad visi CT yra mire. 2. Kartais kai panaudoji gyvybe parašo, kad prisikelsi už 3sec, nors niekada ir negauni to respawno, dar prie to pačio ir nuskaito gyvybe. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Klaidos labai senos, tad faina būtų tokias smulkmenas sutvarkyt ar ne?
 4. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: MDMA' 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Dr serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Drausti greičio bindus kaip sgs ir pnš 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Jau šita pastebėjau ne šiandien ir ne vakar, bet per 2-3metus deathrun serveryje žaidimo, kad atejusius naujokus atbaido visi tie kurie per pora sec igauna 2k greičio. Iškart kiti žaidėjai nepasiekiantis taip greit tokio greičio išeina, nes jiems nebeidomu žaisti būną. Gal ir draudžiama tokie dalykai yra nemačiau, bet jeigu ne tai galėtumet ir pamastyt.
 5. Klaidų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: MDMA<3 2. Kam skirta klaida? [Svetainei/serveriams]: serveriui dr 3. Jūsų rasta klaida: Galvojau jog čia ne klaida, o tiesiog to map'o nėra, bet šiandien pamačiau, kad gali žaisti tą mapą kurį pasiūliau(https://forumas.jailas.lt/index.php?/topic/6148-jūsų-žemėlapių-pasiūlymai/&amp;page=2&amp;tab=comments#comment-34501), tačiau jį žaisti gali tik per /am pasirinkus balsuoti keisti map'ą. 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/fWvmB3U
 6. 1. Serveris (Jailbreak, basebuilder, swarm) - Deathrun 2. Norimas žemėlapis kuris turi būti pridėtas (linkas(ai)) - grąžinti: deathrun_hdr ir deathrun_darkness 3. Norimas žemėlapis kuris turi būti išimtas (žemėlapio pavadinimas ir priežastys KODĖL) - išimt tokius mapus kaip barbie ir pnš. nes grynai lempiniai mapai mano nuomone aišku nekalbu už visus:)
 7. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: MDMA<3 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Deathrun 3. Jūsų pasiūlymas: 2 klaidos: Mape deathrun_genius būdamas teroristų pusėje gali nusižudyti, bet to nepriskaitys kaip round'o užbaigimu. 4. Video su klaidomis: Įrodymai.
 8. MDMA'

  Viecinis# klanas ;)

  1.Žaidimo slapyvardis: MDMA<3 2.Amžius: 17 3.Steam/Non-steam? Jei steam numesk linką ( Spausk čia ) vacas ant ceso prieš du metus prasileistas nepykit 4.Kiek laiko praleidi Counter Strike 1.6?: kžn turbūt 4h tai drąsiai susideda 5.Kiek įvertintum save 1-10 : žiūrint kur, bet ant šaudymo sakyčiau 7-8 6.Kodėl nori prisijunkti i ši klaną?: Patiko žmones esantis klane ir šiaip esu paskutini kart klane buves 2014 metais, tai išbandyt gal save norėčiau. 7.Ar turi mikrafoną? plbm
 9. zdarova sekmės žaidime bei realiame gyvenime
 10. MDMA'

  Pristatymas

  zdarova sekmės žaidime bei realiame gyvenime
 11. MDMA'

  blur grįžta

  zdarova sekmės žaidime bei realiame gyvenime
 12. zdarova sekmės žaidime bei realiame gyvenime
×
×
 • Create New...