Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

[2022-04-01] Statistikos restartas!


Gembaz2

Rekomenduojami pranešimai

Sveikinu visus TOP3 nugalėtojus! :1f60e:

Steam laimėtojai susisiekite su @Soundas_ per SKYPE: alvin_strike9 arba DISCORD: Scott#9012

STEAM prizai: DeathRun ir Swarm laimėtojams - CS 1.6 paskyros suteikimas

Informuojame, kad Steam prizus laimėtojai gauna iki 10-15d (dažniausiai per 7d~) nuo statistikos restarto/mėnesio pradžios.

Svarbus pranešimas: JailBreak, Public, Gun Game,  Surf ir CarMod serveriai nebus restartuojami dėl mažo aktyvumo ir pasiektų rezultatų, kitaip tai nebūtų sąžininga kitų serverių laimėtojų atžvilgiu.

Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų () į balansą (1vt. 4, 2vt 3, 3vt. 1.5)

Prizus pagal naują paslaugų sistemą (laimėtojai, įvedę savo paskyros ID serve per /userid ID) gauna IŠKART po restarto!

DeathRun:
1. [S. ADMIN] + STEAM  ramuma 
2. [ADMIN] Ginklu Bankas 
3. [VIP] Senelis 

Umbrella Swarm GunXP +Powers:
1. 
[S. ADMIN] + STEAM using Xamarin.System.Hacks 
2. [ADMIN] Viecinis#Abra  
3. [ADMINcyb  
4. [VIPLovecraft cat  

5. [VIP] Viecinis#Nymagas 

 - prizas iteiktas
 Susisiekite su administracija

Laimėjimai bus uždėti iki 2022-04-04 20:00 !

Linkiu sėkmės iš naujo siekiant geriausių rezultatų!

Negavai laimėto prizo? Parašyk @Gembaz2  į SKYPE: Pagiezingapagieza666 arba DISCORD: Gembaz2#8621

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, memories1 said:

Tas "sąžiningumas" netekęs svarumo, kai kiti top'ai jau vos ne metai sėdi be restart'o.

tai prasom, gali apdovanuot juos pats, tuos serverius kuriuose per menesi unikaliu vartotojiu apsilanko po 20-30 nieks nedraudzia.

 

1 hour ago, PuKis said:

isskirineja ir tiek

Tau tai maziau cia kaskuom skustis kai "prisisikes" bent kiek man zinoma dvejuose is 3 projektu, bet aisku galiu paklausineti ir apie brigada. Ir lengva sneket apsoliuciai nieko nezinant

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Gembaz2 said:

tai prasom, gali apdovanuot juos pats, tuos serverius kuriuose per menesi unikaliu vartotojiu apsilanko po 20-30 nieks nedraudzia.

Kam į tą retoriką nuklyst iškart? Tik savo poziciją sumenkini ir bet kokią rezoliuciją atitolini.

Kalba eina apie top3 žaidėjus, taip? kad jų apdovanojimas būtų nesąžiningas kitų top'ų laimėtojų atžvilgiu? kodėl? Pagal tavo statistiką, kad žmogus pakliūtų į, pvz., surf'o top3, jis turėtų praleist bent 5 pilnas dienas tame serve, jog sutiktų tuos tavo minimus 20-30 žmonių (ir tai čia darom prielaidą, kad jam visada pasiseka juos nužudyt). Kodėl manai, kad toks laiko dedikavimas nenusipelno kažkokio prizo bent 3 mėnesių intervale? Ar galbūt kokius nors kitus faktorius svarstot, kalbėdami apie "sąžiningumą"?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, memories1 said:

Kam į tą retoriką nuklyst iškart? Tik savo poziciją sumenkini ir bet kokią rezoliuciją atitolini.

Kalba eina apie top3 žaidėjus, taip? kad jų apdovanojimas būtų nesąžiningas kitų top'ų laimėtojų atžvilgiu? kodėl? Pagal tavo statistiką, kad žmogus pakliūtų į, pvz., surf'o top3, jis turėtų praleist bent 5 pilnas dienas tame serve, jog sutiktų tuos tavo minimus 20-30 žmonių (ir tai čia darom prielaidą, kad jam visada pasiseka juos nužudyt). Kodėl manai, kad toks laiko dedikavimas nenusipelno kažkokio prizo bent 3 mėnesių intervale? Ar galbūt kokius nors kitus faktorius svarstot, kalbėdami apie "sąžiningumą"?

jaile restartus daro Soundas, sprendzia pagal serveriu aktyvuma kuriems daryti statistiku rr kuriems ne, as tik rasau tema ir darau tik uzo projekte statistiku restarta pats ir sprendziu kas gaus priza nuo zaidejiu elgesio su privilegijomis ir kitu niuansu, tad jei nori skustis, skundiesi ne tam.

1 hour ago, PuKis said:

as jaibreike 2menesius kapoju prizo negavau pastovei resetina :classic_biggrin:

jailbreake per mazas aktyvumas kad daryt apdovanojimus, nes serveris beveik pastoviai tuscias.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Gembaz2 said:

jaile restartus daro Soundas, sprendzia pagal serveriu aktyvuma kuriems daryti statistiku rr kuriems ne, as tik rasau tema ir darau tik uzo projekte statistiku restarta pats ir sprendziu kas gaus priza nuo zaidejiu elgesio su privilegijomis ir kitu niuansu, tad jei nori skustis, skundiesi ne tam.

Tai kam atsakei į mano pirmą pastabą, jei dabar purtaisi normaliau išsiplėst? Nesiskundžiu aš; didelio skirtumo man nėra, tiesiog norėjau neapgalvotą mintį pabrėžt (nebent ši turi pagrindą, kurio aš nematau).

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, memories1 said:

Tai kam atsakei į mano pirmą pastabą, jei dabar purtaisi normaliau išsiplėst? Nesiskundžiu aš; didelio skirtumo man nėra, tiesiog norėjau neapgalvotą mintį pabrėžt (nebent ši turi pagrindą, kurio aš nematau).

Nes tavo pirmoji pastaba lempinė, nes visiškai žalias esi žiniose prieš kiek laiko paskutinį kartą darytas statistikų restartas restas kuriame serveryje apskritai

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Gembaz2 said:

Nes tavo pirmoji pastaba lempinė, nes visiškai žalias esi žiniose prieš kiek laiko paskutinį kartą darytas statistikų restartas restas kuriame serveryje apskritai

Ne "lempinė" ji: pražiūrėk paskutines 10 top'ų restart'ų temų ir pamatysi, kad surf'as neliestas nuo 2021 m. birželio mėn., o jailbreak'as nuo 2021 m. rugpjūčio mėn. Nereikia turėt priėjimo prie jūsų db, kad pastebėt tokius dalykus. (Nebent, aišku, kažkur pamelavot, bet neatrodo, kad taip būtų.)

Redaguota nario memories1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, memories1 said:

Kam į tą retoriką nuklyst iškart? Tik savo poziciją sumenkini ir bet kokią rezoliuciją atitolini.

Kalba eina apie top3 žaidėjus, taip? kad jų apdovanojimas būtų nesąžiningas kitų top'ų laimėtojų atžvilgiu? kodėl? Pagal tavo statistiką, kad žmogus pakliūtų į, pvz., surf'o top3, jis turėtų praleist bent 5 pilnas dienas tame serve, jog sutiktų tuos tavo minimus 20-30 žmonių (ir tai čia darom prielaidą, kad jam visada pasiseka juos nužudyt). Kodėl manai, kad toks laiko dedikavimas nenusipelno kažkokio prizo bent 3 mėnesių intervale? Ar galbūt kokius nors kitus faktorius svarstot, kalbėdami apie "sąžiningumą"?

Atsitiktinai susirinkus 4-6~ žaidėjams per kelis map'us galima pasiekt TOP1-3 kai kuriose iš tų 'neaktyvių' serverių. Tuo tarpu swarme visą mėnesį aktyviai žaidžiant gali vis dar būti už top15 ribų. Todėl prizų suteikimas neaktyviose serveriuose neturi prasmės tiek laiko prasme darant restartus ir dalinant prizus, tiek projekto privilegijų ir prizų ekonomikos prasme (minėtas atvejis kai per kelis map'us esant keliem žaidėjam galima užimt top1-3, kai kitur ir per mėnesį aktyvaus žaidimo net prie top5 būtų sudėtinga priartėt). Tad, kalbant apie sąžiningumą, pavyzdžiui, ar manai kad TOP swarmeriams atrodytų sąžininga jei kažkiek žaidėjų (neaktyvių serverių ne vienas ir ne du (+3 prizai vienam serveriui), vadinasi ir potencialiai lengvų prizų ne vienas ir ne du) pasyviai pažaidę kokiam surfe gautų adm ar s.adm? Nereik užmiršt ir perkančiųjų, neapdairus privilegijų dalinimas į kairę ir į dešinę rodytų nepagarbą visiems perkantiems privilegijas.

Statistikos restartų tikslas skatinti aktyvius ir projektą išlaikančius (serverių aktyvumo palaikymas automatiškai lemia projekto išlaikymą) žaidėjus, o ne suteikti galimybes "užsikalti balanso" ar lengvai/greitai gauti nemokamai adminą.

P.s. neieškok mano tekste rišlumo ar formalumo, man svarbiausia suprantamai atsakyti į pagrindinį skaitantiems rūpimą klausimą (kodėl nedaromi restartai kai kuriuose serveriuose ir, net tada kai kažkas kelis kartus per kelis mėn. pažaidė ten šiek tiek) ir priimti realius sprendimus, orientuojantis į realią naudą žaidėjams, o ne siekiu pasirodyti 'geručiu' dalinant prizus į kairę ir į dešinę (tokiu būdu ignoruojant daromą žalą kitiems žaidėjams ir atitinkamai - projektui) :classic_happy:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Soundas_ said:

Atsitiktinai susirinkus 4-6~ žaidėjams per kelis map'us galima pasiekt TOP1-3 kai kuriose iš tų 'neaktyvių' serverių. Tuo tarpu swarme visą mėnesį aktyviai žaidžiant gali vis dar būti už top15 ribų. Todėl prizų suteikimas neaktyviose serveriuose neturi prasmės tiek laiko prasme darant restartus ir dalinant prizus, tiek projekto privilegijų ir prizų ekonomikos prasme (minėtas atvejis kai per kelis map'us esant keliem žaidėjam galima užimt top1-3, kai kitur ir per mėnesį aktyvaus žaidimo net prie top5 būtų sudėtinga priartėt).

Taip pat yra tikimybė, kad man dabar kulka tiesiai į galvą pareis ir aš mirsiu, bet ši ganėtinai maža, ar ne? Kai siekiau top'o surf'e, tokių atvejų pasitaikė vos keli, o žaidėjų skaičius niekad neišsilaikė pilną map'ą; per tą laiką išeidavo surinkt maks. porą dešimčių frag'ų, o net ir tai galima nurašyt nelygiems gebėjimams, nes žmonės pastoviai į jailą sukrisdavo ar tiesiog nelabai orientuodavosi. Kitą didžiąją dalį laiko serve leidau vienas - laukiau, kol prisijungs bent vienas žmogus, kuris užsibūdavo vos kelis round'us. Nepamenu tiksliai, bet kol pralenkiau top1 rodos truko ~20 dienų. Bandyti tai sulygint su swarm'u, kur visa esmė - progresas, nėra prasmės: kątik pradėjęs žaist žmogus nesugebės nusigaut net ir iki top30, o esant arti maks. užtenka trumpesnio laiko tarpo užsitikrint vietą top1-3 (aišku, jei nėra kompeticijos, tačiau ši gali atsirasti net ir tarp tavo minimų pasyvių žaidėjų, jei keli sumanys daryti tą patį). Akivaizdžiai, swarm'o žaidėjai tai turi kartoti kiekvieną mėnesį, kur man užteko tai atlikti vieną kartą, bet aš ir nesiūlau daryti mėnesinių restart'ų neaktyviems serveriams. Kaip pavyzdį pateikiau 3 mėn. intervalą, tačiau tai buvo tik tai - pavyzdys; nejaugi manai, kad pritarčiau restart'ui, kai top'e būtų matyti tik 4 žaidėjai su 3 frag'ais? Tačiau situacija su surf'u ir (galimai, nes nežaidžiu) jailbreak'u kitokia: kaip ir minėjau, iki surf'o top'o nusigaut truko ~20 dienų, vadinasi žmonės ten dedikavo nemažai laiko žaidimui (nebent turi tai paneigiančių įrodymų) ir prizo, manau, nusipelnė (nekalbu apie save), nors jie turbūt jau ir yra neaktyvūs.

1 hour ago, Soundas_ said:

Tad, kalbant apie sąžiningumą, pavyzdžiui, ar manai kad TOP swarmeriams atrodytų sąžininga jei kažkiek žaidėjų (neaktyvių serverių ne vienas ir ne du (+3 prizai vienam serveriui), vadinasi ir potencialiai lengvų prizų ne vienas ir ne du) pasyviai pažaidę kokiam surfe gautų adm ar s.adm? Nereik užmiršt ir perkančiųjų, neapdairus privilegijų dalinimas į kairę ir į dešinę rodytų nepagarbą visiems perkantiems privilegijas.

Man tas "jei man blogai, ir kitam turi būti blogai" mentalitetas niekad nebuvo suprantamas, todėl mano nuomonė turbūt skirsis nuo daugelio: asmeniškai, niekad (esant top'e ar ne) nerūpėdavo, kas, kokias, ir už ką paslaugas turėdavo. Visą kitą adresavau viršuj.

1 hour ago, Soundas_ said:

Statistikos restartų tikslas skatinti aktyvius ir projektą išlaikančius (serverių aktyvumo palaikymas automatiškai lemia projekto išlaikymą) žaidėjus, o ne suteikti galimybes "užsikalti balanso" ar lengvai/greitai gauti nemokamai adminą.

Reguliarus, nors ir retas, top'ų atnaujinimas serveriuose, kuriuose yra pasiekiamas tam tikras varijuojantis baseline (šiuo metu, tame tarpe yra ir surf'as), taip pat skatina aktyvumą, nors ir mažesnį nei swarm'o. Teisingai įgyvendinus, tai nesuteiktų galimybių "užsikalti" balanso.

1 hour ago, Soundas_ said:

P.s. neieškok mano tekste rišlumo ar formalumo, man svarbiausia suprantamai atsakyti į pagrindinį skaitantiems rūpimą klausimą (kodėl nedaromi restartai kai kuriuose serveriuose ir, net tada kai kažkas kelis kartus per kelis mėn. pažaidė ten šiek tiek) ir priimti realius sprendimus, orientuojantis į realią naudą žaidėjams, o ne siekiu pasirodyti 'geručiu' dalinant prizus į kairę ir į dešinę (tokiu būdu ignoruojant daromą žalą kitiems žaidėjams ir atitinkamai - projektui) :classic_happy:

To ir siekiau su savo originalia pastaba, tai dėkoju tau už tai. (Ir vėlgi, teisingai įgyvendinus, projektui tai žalos nedarytų; priešingai - manau, padėtų, nors ir minimaliai.)

Link to comment
Share on other sites

tai jo publice 3 4 zmones losia daro tuos restartus  romas frageris nuleifina per diena  bet daba kaskaip nera dalinami prizai is public ir nx laikyt tada ta surfa gungama jeigu jie netvarkomi yra isiimt tada jeigu tuos pasiulymus neziurit kitu zmoniu.

Link to comment
Share on other sites

puki ne tau kalbet apie fraginimasi pats jailbreake fraginaisi ir tope sedejai istisai nes norejai priza gaut

aplamai zmogus ateini i servus palost gerai laika praleist o ne del topo zaist atvirai sakant nematau reikalo dalint prizus del topo nes tai kartais sudaro kad zaidejui nerupi kaip jis/ji zaidzia ir kaip tai paveikia kitus jam/jei tik rupi buti TOP1 jei zaidejui patinka zaisti serverije tai jis ir zais ir jam nerupes tas topas

mano nuomone uz topus nu galima palikt tas privilegijas bet balanco neduot ir geriau kas kazkiek laiko suorganizuot koki eventa kur visi zaidejai butu lygus (neziurint i pacio zaidejo igudzius) nes pvz swarme tope tai sedi vos ne visada tie patys zaidejai del to kad jie yra daug pazenge o norit zaidejui kuris nera daug pazenges galima sakyt turi zaist non-stop kad pasiekt ta topo bet vel zaidejas turetu ateit zaist o ne topo siekt

Bent tokia mano nuomone yra jei kas priestarajat jai rasykit pabandysiu argumentuot jei netingesiu nors ir sita tingejau parasyt 

Ja ne

  • Patinka 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

topas skirtas fragintis jusu problemos jeigu neinat  i mentus ir fragintis +D + ne vienas topas yra serve yra swarmas dethrunas + is jaibreiko nebedalina jau prizus =D ir tu man pasakyk kada as i mentus buvau nujejas? jeigu senei nebelosiu  1.6 pertrauka darau

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, PuKis said:

topas skirtas fragintis jusu problemos jeigu neinat  i mentus ir fragintis +D + ne vienas topas yra serve yra swarmas dethrunas + is jaibreiko nebedalina jau prizus =D ir tu man pasakyk kada as i mentus buvau nujejas? jeigu senei nebelosiu  1.6 pertrauka darau

topas skirtas ne fragintis o tai tiesiog zaidejo taiklumo, nuzudymu ir t.t. sudetine lentele ir isvedama tiesiog zaidejio statistika bent paversta i taskus.

Beje 03-25 bent paskutinis ban tai cia senai? Bandai primesti kaska kuo neesi.

Link to comment
Share on other sites

Prisijunk prie pokalbio

Gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau. Jei turi paskyrą, prisijunk dabar, kad galėtum paskelbti iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti į šią temą...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Jūsų ankstesnis turinys buvo atkurtas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...