Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

Pastebėjau sukčių - TwRK.


Rekomenduojami pranešimai

Sukčių reportavimo anketos Forma:
 
1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Dodze
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: TwRK.
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www56.zippyshare.com/v/heFpcrTj/file.html
4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje):Pradzioje atmutino zaideja.
5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Buvo mapas ir visi ten pro virsu sokinejo kad praeitu greiciau sakiau kad nebesokinetu zaidejas: bbz sako du*k tu n* tai pasikeite mapas dar parase vapsie ni**as as uzmutinau zaideja o Administratorius TwRK. atmutino ji.

 

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK

Redaguota nario Dodze
  • Nepatinka 4
Link to comment
Share on other sites

isvadinai zmogu d****/deb*** o kai jis tau kazka atsake uzmutinai :D jei pats izeidineji tai nemutink kitu kai tau atsako tuo paciu :1f44e:

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1
Link to comment
Share on other sites

Dabar, TwRK. said:

isvadinai zmogu d****/deb*** o kai jis tau kazka atsake uzmutinai :D jei pats izeidineji tai nemutink kitu kai tau atsako tuo paciu :1f44e:

Administratorius: Zjbs man sake uzbaninsi  valandai deb****k as jam sakiau kad pirma karta deathruno serveri ir uz izeidinejimus tik mutinu deb****k atsakiau tuopaciu.

  • Nepatinka 1
Link to comment
Share on other sites

tu gal geriau pamokelese dalyvauk penkiolikini, daugiau naudos bus nei cs'a zaist

  • Patinka 1
Link to comment
Share on other sites

Dabar, Zjbs said:

tu gal geriau pamokelese dalyvauk penkiolikini, daugiau naudos bus nei cs'a zaist

Tu mane isvadinai as tave tuo paciu.

Link to comment
Share on other sites

Atmesta vien del to kad tai nebuvo free unmute nes uz kelis zodzius mute 30min? rimtai? tikrai rimtai? man tada zmones mutint kurie nepraustaburniai ne 5-10 min o 3 paras gal? man gal ir nieko, mokinkis apie mute is srv auto mute, uz keiksmazodzius izeidinejimus mute dedamas 5-10min, tikrai nevare tiek kad det 30min nes jis tave turejo ten 5minutes be oro ikvepimo kolioti, zodziu atmesta ir mokinkis mutint...

  • Patinka 2
Link to comment
Share on other sites

  • Gembaz2 užrakino šią temą
Svečias
Ši tema uždaryta tolesniems atsakymams.
×
×
  • Create New...