Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

Mano spėjimai, dėl naujų prižiūrėtojų


V3N

Rekomenduojami pranešimai

Dalyvių skaičius - 17

Nepatekę: 

  • Klaudze
  • Zor1k
  • BOTAS
  • orange

Patekusieji į apklausą: (mano nuomone 30% iš apklausų atkristų už neatėjimą į serverį (apklausa), nes atranka tęsiasi gan ilgai).

  • FocuswOw. ツ
  • Vycka
  • FalleN
  • Gembaz2
  • FixOne 
  • UltraInstinct
  • deividelis
  • SuperNatural
  • Amanda
  • Frx.
  • robynus
  • Bedarbio bendradarbis
  • wdviii

Patekusieji:  (2-3 atkrisų per +-3mėn.)

  • FalleN
  • deividelis
  • Gembaz2
  • FixOne 
  • robynus
  • Vycka

Čia yra tik mano pamąstymai, o kaip bus pamatysim gal birželį?!? (o gal bus paskelbta nauja atranka :1f914:, nes kiti tikrai nesulauks 3 mėn laukimo)

  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, V3N said:

Dalyvių skaičius - 17

Nepatekę: 

  • Klaudze
  • Zor1k
  • BOTAS
  • orange

Patekusieji į apklausą: (mano nuomone 30% iš apklausų atkristų už neatėjimą į serverį (apklausa), nes atranka tęsiasi gan ilgai).

  • FocuswOw. ツ
  • Vycka
  • FalleN
  • Gembaz2
  • FixOne 
  • UltraInstinct
  • deividelis
  • SuperNatural
  • Amanda
  • Frx.
  • robynus
  • Bedarbio bendradarbis
  • wdviii

Patekusieji:  (2-3 atkrisų per +-3mėn.)

  • FalleN
  • deividelis
  • Gembaz2
  • FixOne 
  • robynus
  • Vycka

Čia yra tik mano pamąstymai, o kaip bus pamatysim gal birželį?!? (o gal bus paskelbta nauja atranka :1f914:, nes kiti tikrai nesulauks 3 mėn laukimo)

Nvm

Redaguota nario EmptY
Link to comment
Share on other sites

Mano nuomone apie situs pirdzius

  • Klaudze  +- galbut istenes i apklausas
  • Zor1k  prikolas , o ne dalyvis
  • BOTAS same kaip ir virsuj
  • orange matem kaip elgesi su pirktiniu priz, litanijas rasydavo ban reasonuose
  • FocuswOw. ツ   Romka yra romka ir jam lemta pildyt anketas ir nepatekt i priziuretoju gretas (p.s jo anketos per silnos, norisi daugiau is jo kaip veterano)
  • Vycka  Sunku sakyt, kartais normalei elgavosi kartais pist kai paskutinis daunas, realus kandidatas i priz, bet nemanau ar ilgai juom isbutu
  • FalleN Vienas is favoritu laimet, kiek pastebejau praeiti budavo kazkokiu sposu bet pastaruoju metu yra pavyzdinis jailas.lt zaidejas
  • Gembaz2  Panasi istorija kaip ir su vycka, jei kas skaitot kurie losia swarme tai matet prikolus tarp situ ir sponkiu ir jailas # zaideju, manau ,kad butu taspats kaip ir su vycka, kad realus kandidatas i priz, bet nemanau ar ilgai juom izbutu.
  • FixOne  
  • UltraInstinct
    Sitie abu man nezinomi neturiu daug zodziu ka pasakyt apie jos, bet manau ,kad fixone yra "geresnis" kandidatas i priz nei ultrainstinct
  • deividelis  Nemaciau jo jau senokai, taipogi vienas is favoritu i priz, turi visas savybes kokiu reikia priziuretojui bijau sumeluot tik del aktyvumo nes jo nemaciau jau pora men (galbut zaidzia su kitu nick)
  • SuperNatural  Maciau kazkur kazkada... tai tiek ziniu
  • Amanda  Maciau ,kad suaktyvejo jinai , ir bendraujanti buvo, jei butu buvus aktyvu matau as ja kaip kandidate i priziuretojus
  • Frx. maciau ,kad buvo priziuretojas karta, dabar neprisimenu del ko "atsistatydino", tiketina ,kad jei viena kart "atsistatydino" gali nutikt ir si kart.
  • robynus Senas vilkas pazystamas is numirusio sudserverinio patapusio projekto, puikiai pamenu ji bunant to susderverino 14iniu pacu vaiku lordas ne karta prasisoves is jo bana uz cytu naudojima, visada budavo rimtas ir toksai nepasiekiamas, taipat negaliu pasakyt apie ji dabar, atrodo jisai atsipalaidaves, chillina serveryje, nera sventasis bet kiek maciau jailo chebrai patinka jisai, mano sirdyje jisai jau priziuretojas
  • Bedarbio bendradarbis sitam minecrafto spimpeliui ir tik tezaist minecraft, sikart susilaikysiu nuo izeidimu ,bet neimciau jo i priziuretojus

    Kris pirmam etape
     
  • klaudze
  • botas
  • orange
  • focuswow
  • bedarbio bendradarbis

    Kris antram etape
     
  • armanda
  • frx
  • ultrainstinct
  • vycka
  • gembaz2
  • deividelis

    Eis pamarskomu del priz:
  • fallen
  • robynus
  • fixone
  • supernatural

 

Mano nuomone 

fallen or robynus 

Redaguota nario Jurbarko Bachūras
  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Nepatinka 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jurbarko Bachūras said:

Mano nuomone apie situs pirdzius

  • Klaudze  +- galbut istenes i apklausas
  • Zor1k  prikolas , o ne dalyvis
  • BOTAS same kaip ir virsuj
  • orange matem kaip elgesi su pirktiniu priz, litanijas rasydavo ban reasonuose
  • FocuswOw. ツ   Romka yra romka ir jam lemta pildyt anketas ir nepatekt i priziuretoju gretas (p.s jo anketos per silnos, norisi daugiau is jo kaip veterano)
  • Vycka  Sunku sakyt, kartais normalei elgavosi kartais pist kai paskutinis daunas, realus kandidatas i priz, bet nemanau ar ilgai juom isbutu
  • FalleN Vienas is favoritu laimet, kiek pastebejau praeiti budavo kazkokiu sposu bet pastaruoju metu yra pavyzdinis jailas.lt zaidejas
  • Gembaz2  Panasi istorija kaip ir su vycka, jei kas skaitot kurie losia swarme tai matet prikolus tarp situ ir sponkiu ir jailas # zaideju, manau ,kad butu taspats kaip ir su vycka, kad realus kandidatas i priz, bet nemanau ar ilgai juom izbutu.
  • FixOne  
  • UltraInstinct
    Sitie abu man nezinomi neturiu daug zodziu ka pasakyt apie jos, bet manau ,kad fixone yra "geresnis" kandidatas i priz nei ultrainstinct
  • deividelis  Nemaciau jo jau senokai, taipogi vienas is favoritu i priz, turi visas savybes kokiu reikia priziuretojui bijau sumeluot tik del aktyvumo nes jo nemaciau jau pora men (galbut zaidzia su kitu nick)
  • SuperNatural  Maciau kazkur kazkada... tai tiek ziniu
  • Amanda  Maciau ,kad suaktyvejo jinai , ir bendraujanti buvo, jei butu buvus aktyvu matau as ja kaip kandidate i priziuretojus
  • Frx. maciau ,kad buvo priziuretojas karta, dabar neprisimenu del ko "atsistatydino", tiketina ,kad jei viena kart "atsistatydino" gali nutikt ir si kart.
  • robynus Senas vilkas pazystamas is numirusio sudserverinio patapusio projekto, puikiai pamenu ji bunant to susderverino 14iniu pacu vaiku lordas ne karta prasisoves is jo bana uz cytu naudojima, visada budavo rimtas ir toksai nepasiekiamas, taipat negaliu pasakyt apie ji dabar, atrodo jisai atsipalaidaves, chillina serveryje, nera sventasis bet kiek maciau jailo chebrai patinka jisai, mano sirdyje jisai jau priziuretojas
  • Bedarbio bendradarbis sitam minecrafto spimpeliui ir tik tezaist minecraft, sikart susilaikysiu nuo izeidimu ,bet neimciau jo i priziuretojus

    Kris pirmam etape
     
  • klaudze
  • botas
  • orange
  • focuswow
  • bedarbio bendradarbis

    Kris antram etape
     
  • armanda
  • frx
  • ultrainstinct
  • vycka
  • gembaz2
  • deividelis

    Eis pamarskomu del priz:
  • fallen
  • robynus
  • fixone
  • supernatural

 

Mano nuomone 

fallen or robynus 

Gembaz2  Panasi istorija kaip ir su vycka, jei kas skaitot kurie losia swarme tai matet prikolus tarp situ ir sponkiu ir jailas # zaideju, manau ,kad butu taspats kaip ir su vycka, kad realus kandidatas i priz, bet nemanau ar ilgai juom izbutu.

 

senai buvus istorija o tu viska apie mane zinai tik is skaitymo, o realiai nei serve neloses kartu :D

  • Patinka 1
  • Ačiū 1
Link to comment
Share on other sites

Nu taip, tiesa, dėl Vyckos galvojau, bet aš situacijų nežinau, nes serveriuose nesilankau, bet Soundas greičiausiai jį atmetęs būtų :1f914:

Link to comment
Share on other sites

Tikru tikriausiai manau šitie pateks į apklausą: FixOne, Fallen, robynus jie tikrai nusipelnė. Daugiau iš mano perspektyvo visi kiti botagai, kurie dar su paprastais adminas nemoka elgtis. (Neisižeiskite ne visi čia)

Redaguota nario AwpIsTheLife
  • Patinka 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2020 at 12:10 AM, Jurbarko Bachūras said:

Mano nuomone apie situs pirdzius

  • Klaudze  +- galbut istenes i apklausas
  • Zor1k  prikolas , o ne dalyvis
  • BOTAS same kaip ir virsuj
  • orange matem kaip elgesi su pirktiniu priz, litanijas rasydavo ban reasonuose
  • FocuswOw. ツ   Romka yra romka ir jam lemta pildyt anketas ir nepatekt i priziuretoju gretas (p.s jo anketos per silnos, norisi daugiau is jo kaip veterano)
  • Vycka  Sunku sakyt, kartais normalei elgavosi kartais pist kai paskutinis daunas, realus kandidatas i priz, bet nemanau ar ilgai juom isbutu
  • FalleN Vienas is favoritu laimet, kiek pastebejau praeiti budavo kazkokiu sposu bet pastaruoju metu yra pavyzdinis jailas.lt zaidejas
  • Gembaz2  Panasi istorija kaip ir su vycka, jei kas skaitot kurie losia swarme tai matet prikolus tarp situ ir sponkiu ir jailas # zaideju, manau ,kad butu taspats kaip ir su vycka, kad realus kandidatas i priz, bet nemanau ar ilgai juom izbutu.
  • FixOne  
  • UltraInstinct
    Sitie abu man nezinomi neturiu daug zodziu ka pasakyt apie jos, bet manau ,kad fixone yra "geresnis" kandidatas i priz nei ultrainstinct
  • deividelis  Nemaciau jo jau senokai, taipogi vienas is favoritu i priz, turi visas savybes kokiu reikia priziuretojui bijau sumeluot tik del aktyvumo nes jo nemaciau jau pora men (galbut zaidzia su kitu nick)
  • SuperNatural  Maciau kazkur kazkada... tai tiek ziniu
  • Amanda  Maciau ,kad suaktyvejo jinai , ir bendraujanti buvo, jei butu buvus aktyvu matau as ja kaip kandidate i priziuretojus
  • Frx. maciau ,kad buvo priziuretojas karta, dabar neprisimenu del ko "atsistatydino", tiketina ,kad jei viena kart "atsistatydino" gali nutikt ir si kart.
  • robynus Senas vilkas pazystamas is numirusio sudserverinio patapusio projekto, puikiai pamenu ji bunant to susderverino 14iniu pacu vaiku lordas ne karta prasisoves is jo bana uz cytu naudojima, visada budavo rimtas ir toksai nepasiekiamas, taipat negaliu pasakyt apie ji dabar, atrodo jisai atsipalaidaves, chillina serveryje, nera sventasis bet kiek maciau jailo chebrai patinka jisai, mano sirdyje jisai jau priziuretojas
  • Bedarbio bendradarbis sitam minecrafto spimpeliui ir tik tezaist minecraft, sikart susilaikysiu nuo izeidimu ,bet neimciau jo i priziuretojus

    Kris pirmam etape
     
  • klaudze
  • botas
  • orange
  • focuswow
  • bedarbio bendradarbis

    Kris antram etape
     
  • armanda
  • frx
  • ultrainstinct
  • vycka
  • gembaz2
  • deividelis

    Eis pamarskomu del priz:
  • fallen
  • robynus
  • fixone
  • supernatural

 

Mano nuomone 

fallen or robynus 

Tu man dar čia klaupsies ant keliu ir maldausi...... manęs

Romka romka nedaryk to prašau nedaryk. Vistiek tu man po padu

Redaguota nario FocuswOw ツ
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, FocuswOw ツ said:

Tu man dar čia klaupsies ant keliu ir maldausi...... manęs

Romka romka nedaryk to prašau nedaryk. Vistiek tu man po padu

xDD, o gal aš specialiai pareisiu ir bus atvirkščiai? :1f914:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, deividelis said:

Tonybete galit daryti statimus, kofai irgi geri.

Pastačiau viską už Romką,tikiuosi soundas nenuvils.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, FalleN said:

Pastačiau viską už Romką,tikiuosi soundas nenuvils.

Jei Romka prisizad mane gint nuo myacu visokiu as irgi statau savo 3 menesiu invaliduma.

Link to comment
Share on other sites

  • Po 2 metų...

Prisijunk prie pokalbio

Gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau. Jei turi paskyrą, prisijunk dabar, kad galėtum paskelbti iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti į šią temą...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Jūsų ankstesnis turinys buvo atkurtas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...