Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

•Sugryžimas• Frx.


Frx.

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?:Frx.
Jūsų tikrasis vardas?:Laimius
Jūsų amžius?:20m
Iš kokio miesto esate?:Alytus.
Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?:Ekstremalus sportas bei kariuomenė ir ginklai :)
Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?:Gerosios:humoro jausmas bei atlaidumas bei draugiškumas ir bendravimas su visais bei gera nuotaika visalaika Blogos:jei sunervina pradedu mėtųtu ferverkus kurie saudo keiksmažodžius xD
Apibūdinkite savo charakterį:Mano senesniuosia prisistatymuose galite visą šitą informaciją
Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?:Katinas
Ar turite brolių, seserų?:2Brolius

Kaip sužinojote apie šį projektą?:aš jį žinau jau labaij labaij seniai dar kai naudojau skype dar tais laikas nebuvo nei teamspeak2 nei discord tik skype ir one jei neklystu jau tada aš pradėjau žaisti Jailas.lt apie kurį sužinojau iš pačio Sound_(Scott.)
Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?:esu buves 2x Prižiūrėtojas o toliau ko sieksiu nežinau nes nežinau kas toliau manes lauke bet žinau tiek jog gryštu į projektą su trenksmu
Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?:Sound_ Deividelis Priešhas h1x Sveicaras Policininko šuo Vienuolynas Baronas bei kiti buve kolegos ir draugai su kuriai labaij gerai sutariau bei praleidau laika serverije(Atsiprašau ko nepaminėjau)
Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: 6c4c227f8f9f8dac0292ab4620a3177c149.jpg

Link to comment
Share on other sites

Frx. Alio WTF  ir mane tai pat pamiršo berašydamas ir  be to smagu matyt vėl čia tave nors kiek laiko su tavim bendravau  na žodžiu.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, SUICIDEGIRL said:

Labas bro, o mane tai pamiršai 😭😭😭

Laba paskaityk toliau ka parasiau . xD

 

16 hours ago, deividelis said:

Pasiilgtas bei visuomet laukiamas

Malonu tu irgi 

 

16 hours ago, Dekanidze ツ said:

Sveikas sugrįžęs. Kantrybės čia tau :1f973:

Sveikas ačiū ir tau 

 

18 hours ago, FocuswOw ツ said:

Frx. Alio WTF  ir mane tai pat pamiršo berašydamas ir  be to smagu matyt vėl čia tave nors kiek laiko su tavim bendravau  na žodžiu.

alio jugi su tavim tai nevisda leisdavau laika tai todel ir nepaminejau tu esi pazystamas o ne geras draugas man sorry .

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Zor1k said:

frx :DDDDDDDDD sveikas

Sveikute xD

 

36 minutes ago, asd said:

Sveikas

Sveikas

 

Link to comment
Share on other sites

Prisijunk prie pokalbio

Gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau. Jei turi paskyrą, prisijunk dabar, kad galėtum paskelbti iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti į šią temą...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Jūsų ankstesnis turinys buvo atkurtas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...