Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!



Skaityti plačiau

UNBAN Debesėlis


𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼

Rekomenduojami pranešimai

Atsibaninimo anketa:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Debesėlis
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: lempa?
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www4.zippyshare.com/v/u6JRS2K6/file.html
4. Ban priežastis : free ct ban
5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : ---
6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: STEAM
7. Aprašykite situaciją: Buvo jb_oasis mapas ir servai pakibo. Padariau rc ir inejau i CT lempa tai pat nors tame jail_oasis buvo. Atejes i CT man kniso praota kad tipo fraginuosi. Budamas CT pradejo pastoviai is dienos daryt dienas kad pasifragintu todel as ji ismeciau o jis mana tgal dejo ct bana 1d.

 

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

Redaguota nario AironasLTU
Link to comment
Share on other sites

jis anam mape buvo gal tik 2 dienas  o cia tu manau dejai free ct bana  nes kad fraginasi negali deti ct bana o jei pyksti kad jis padaro dienas cia jau  tavo bedos   

 ir jei kazkas nepatinka iseik tuo tarpu jei nepatinku as taippat iseik

Redaguota nario dedis
Link to comment
Share on other sites

Cry a river little boy...

Buvau praeitame mape CT ir užlužo serveris ne dėl mano kaltės, ir ten buvo ar 2 ar 3 diena tiktais, ir turiu galimybė užbaigti savo 15 dienų, bučiau išėjęs anksčiau. Pradėjau zombių diena - nesąmonių darymas, oh what, gal išvis išdelitinam dienas? Išmok pralaimėti, baną turi pagrįstai. Gavau free CT bana - ar aš verkių? Aš fraginuose? O pats to nedarai? DAMN LOGIC BITCH

https://www103.zippyshare.com/v/YPUgwEFV/file.html - DEMO.

GL su priž xdddddd

Redaguota nario Teisingas Personažas
  • Patinka 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Teisingas Personažas said:

Cry a river little boy...

Buvau praeitame mape CT ir užlužo serveris ne dėl mano kaltės, ir ten buvo ar 2 ar 3 diena tiktais, ir turiu galimybė užbaigti savo 15 dienų, bučiau išėjęs anksčiau. Pradėjau zombių diena - nesąmonių darymas, oh what, gal išvis išdelitinam dienas? Išmok pralaimėti, baną turi pagrįstai. Gavau free CT bana - ar aš verkių? Aš fraginuose? O pats to nedarai? DAMN LOGIC BITCH

https://www103.zippyshare.com/v/YPUgwEFV/file.html - DEMO.

GL su priž xdddddd

http://forumas.jailas.lt/index.php?/topic/337-tai-banink-jei-frykillas/

Link to comment
Share on other sites

ČIA TIK ŽAIDIMAS, BLEMBA, RIEJATĖS DĖL TOKIŲ NESĄMONIŲ??? GYVENKIME DRAUGIŠKAI, JUK ČIA NE GYVENIMAS, O CS'AS... SUŽMOGĖKIT TRUPUTĮ. 🤡

  • Patinka 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, flexinas said:

ČIA TIK ŽAIDIMAS, BLEMBA, RIEJATĖS DĖL TOKIŲ NESĄMONIŲ??? GYVENKIME DRAUGIŠKAI, JUK ČIA NE GYVENIMAS, O CS'AS... SUŽMOGĖKIT TRUPUTĮ. 🤡

Pala tuoj video apie tave surasiu 😄 Ryt įmesiu.

Redaguota nario Shiluminis Punktas
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shiluminis Punktas said:

Pala tuoj video apie tave surasiu 😄 Ryt įmesiu.

 

1 hour ago, Puchas said:

Tai ju toks draugiskumas ir yra cia. 

 

1 hour ago, flexinas said:

kokį video? /:

Perspėju už free postus.

Link to comment
Share on other sites

Žaidėjas "FINLAND | lempa?" tik prasidėjus dienai, nei pasitares nei ką iš karto pradeda kažkokia dieną, taip padarė tik 2  dienas, o tu jam dėjai ctbaną, aš ir 5 iš eilės padarau, o po to visas pravedu arba atvirkščiai. Toliau, Žaidėjas "FINLAND | lempa?" dėjo 24h ct baną už free ct baną? nuo kada už Piknaudžiavima admin privilegijomis dedami ctbanai?  Abiem ct banus nuimsiu, sekantį kartą abudu gausit banus už Nusižengimus su admin privilegijom.

Žaidėjai "S." bei "viper" bus perspėti už nesamones @chate

Redaguota nario Belekas
  • Ačiū 1
Link to comment
Share on other sites

  • Belekas užrakino šią temą
Svečias
Ši tema uždaryta tolesniems atsakymams.
×
×
  • Create New...