Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

PavlikNarkoman

Narys
 • Turinio kiekis

  44
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  4

PavlikNarkoman paskutinį kartą laimėjo Liepa 26 2021

PavlikNarkoman turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

5 Naujokas

2 Followers

About PavlikNarkoman

Paskutiniai profilį aplankę nariai

339 profilio peržiūros
 1. @Nymagu čyteris, gėda 😑😑😑
 2. Ožį vysim iš darželio,Ožiui duosim morką žalią.Opa opa opa pa pa –Ožiui morka, tau pupa.
 3. Bana išsiprovokavai pats, o ban reasonas ne už scriptus, nes nebuvau įsitikines. Juo labiau pats parašei jog prašei bano.
 4. Su gitara šaudau pisi bhopo ir skrendi į priekį. O banas, nes pats jo norėjai, o dabar ožinies forume.
 5. Dėl tokių neklaužadu ir reikia šitokio atnaujinimo.
 6. Galimą būtu padaryt mėnesiukui beta versija, ir žiūrėt visus + ir - , o dėl vertės tai servui reikia naujovių, o kaip Aironas sakė naujovių norim, bet nesiųlom ką keisti, ką naujo įdėti, tai va pamečiau mintį, o galutinis rezultatas priklauso nuo administracijos.
 7. Tai nebūtina kiekvieno ginklo dmg nustatynėt, visiems bendra, dėkim kaip windas rašė 2dmg 1.5xp, O kai dėkim zm lieka 50hp ir ten su pompa ikerti 1k, tai ta dmg padaryta galėtum gaut iš powerių, nes manau daug kas turi pasiemes ta bonus xp.
 8. Aš manau reikalingas dalykas, o jai nepadarys tai tik dėl to, kad tyngės, nes reiktų ir powerius tvarkyt, dėl bonus xp, topa perdarynėt, galvot kiek xp už dmg ir t.t. Ir jai topa padaro, kad tik dmg skaičiuos, tai gal sumažės campai ir tokie kaip markyzas nebevaikščios pakampiais, kad negaut tos 1 mirties.
 9. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Pavlik Narkoman 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]:Serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Siųlau Swarme xp duoti ne už nužudyma, o už padaryta žala. Topa irgi skaičiuoti ne killus, o padaryta žala. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Nebebus barnių dėl "nužudimų vagimo", o ir xp gauni už tai ką pats sušaudai. Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 10. Nes atsijungiai vieno roundo pradžioje, prisijungei kito roundo vidurį, man nesvarbu kur tu išėjęs buvai, bet rc buvo padarytas.
 11. https://www5.zippyshare.com/v/so1SeWLt/file.html Dar vienas demo, pats galas, tas pats asmuo. Provokacijos įžaidinėjimai.
 12. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Pavlik Narkoman 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Rūpšys Skyline(markyzas) 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www46.zippyshare.com/v/Hd7mgobB/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pats galas prieš pasibaigiant demo 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Atskridau į balkona tupėjo su jockey. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK

Mūsų projektas rekomenduoja

×