Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Soundas_

Pagr. Administratorius
 • Turinio kiekis

  418
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  93

Everything posted by Soundas_

 1. Sveikinu visus TOP3 nugalėtojus! Svarbus pranešimas: Kiti serveriai nebus restartuojami dėl mažo aktyvumo ir pasiektų rezultatų, kitaip tai nebūtų sąžininga kitų serverių laimėtojų atžvilgiu. Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų (€) į balansą (1vt. 4€, 2vt 3€, 3vt. 1.5€) Prizus pagal naują paslaugų sistemą (laimėtojai, įvedę savo paskyros ID serve per /userid ID) gauna IŠKART po restarto! DeathRun: 1. [S. ADMIN] TzR | MDMA' ✔ 2. [ADMIN] ተሸናá�Š 3. [VIP] TzR | Rollinu be shaikos Umbrella Swarm GunXP +Powers: 1. [S. ADMIN] ΜΔD ✔ 2. [ADMIN] Telemunda ✔ 3. [ADMIN] ItzA[L][F][A];1^ ✔ 4. [VIP] TELE2 ✔ 5. [VIP] Jailas # qunncy^^ ✔ - prizas iteiktas ✘ Susisiekite su administracija Laimėjimai bus uždėti iki 2023-05-03 20:00 ! (NESUSISIEKĘ PRIZŲ NEGAUNA) Linkiu sėkmės iš naujo siekiant geriausių rezultatų! Negavai laimėto prizo? Parašyk @Gembaz2 į SKYPE: Pagiezingapagieza666 arba DISCORD: Gembaz2#8621
 2. Atėję į bet kurį mūsų projekto serverį tikrai pastebėsite, kad po visą žemėlapį išmėtyti Velykiniai kiaušiniai. Renkant šiuos Velykinius kiaušinius gerinsite savo vietą /vrank statistikoje, ir, konkurso pabaigoje, TOP5 laimėtojams bus įteikti prizai! Dalyvių užduotis: surinkti kuo daugiau Velykinių kiaušinių! Konkursas truks savaitę, tačiau, jeigu atsiras kokių nors klaidų, konkursas gali būti pratęstas dar kelioms dienoms. Papildoma informacija: Velykiniai kiaušiniai krenta kiekviename Jailas.lt serveryje esant 7 ar daugiau žaidėjų, tik nuo 11:00 ryto iki 12 nakties! Jeigu turite dinaminį IP arba vienu IP naudojasi 2 žaidėjai - kreipkitės į administraciją discord duomenimis: Gembaz2#8621 Padarytas specialus sąrašas, į kurį galima pridėt Nick arba SteamID, tokiems vartotojams Velykiniai kiaušiniai išsisaugos būtent ant Nick arba SteamID! +apsaugosime jūsų Nick arba SteamID slaptažodiu! Įprastai visiems žaidėjams Velykiniai kiaušiniai išsisaugo ant IP. Norint pažiūrėti kokioje vietoje esat Velykinių kiaušinių statistikoje serveryje parašykite į chat: /vrank Norint pažiūrėti, kiek Velykinių kiaušinių reikia surinkti iki kitos statistikos vietos parašykite į chat: /vnextrank Norint išjungti Velykinių kiaušinių modelių rodymą parašykite į chat: /vmodels arba /modeliai Bet kokiu būdu sukčiaujantys dalyviai bus diskvalifikuoti iki konkurso pabaigos! Konkurso pradžia: 2023-04-09 20:00 Konkurso pabaiga: 2023-04-18 20:00 Velykų statistiką galite pažiūrėti nuėję į Jailas.lt > VELYKŲ KONKURSAS - KIAUŠINIŲ RINKIMAS arba tiesiog paspaudę ČIA LAIMĖTOJŲ PRIZAI Pirma vieta - 10€ paslaugų sistemoje +5 EUR SteamWallet Antra vieta - S.ADMIN 30 dienoms arba 6€ paslaugų sistemoje +5 EUR SteamWalletTrečia vieta - ADMIN 45 dienoms arba 4.5€ paslaugų sistemoje Ketvirta vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje Penkta vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje Prizai gali būti koreguojami iki konkurso pabaigos (tik į gerąją pusę)!
 3. Konkursas baigėsi. Sveikinu nugalėtojus! Per artimiausias 3-7d laimėtojai bus patikrinti dėl sukčiavimo ir gaus prizus nuo pirmadienio! Ačiū visiems už dalyvavimą Laimėtojai - susisiekite su @Gembaz2 (discord: Gembaz2#8621) nuo PENKTADIENIO (2023-04-21d) Nepavykus susisiekti su Gembaz, susisiekite su manim @Soundas_ (discord: Scott#9012) Konkurso laimėtojai:
 4. Perkant privilegijas gaunama 2x daugiau galiojimo Senoje paslaugų sistemoje gaunama atitinkamai daugiau galiojimo! VIP 1.45 € - 60d ADMIN 2.90 € - 60d S.ADMIN 2.90 € - 30d Perkant MAKRO būdu (banku ar per kt. atsiskaitymo būdus) gaunama dar daugiau! Pastaba: nuo 2023-04-07 (t.y. prieš 3d) iki akcijų įsigaliojimo (2023-04-09) - visos pirktos paslaugos pratęstos 2x (kadangi šiek tiek pavėlavom su akcijom) Akcijos galioja iki 2023-04-18 20:00 Neužmirškite sudalyvauti jau prasidėjusiame VELYKINIŲ KIAUŠINIŲ RINKIMO KONKURSE Ačiū, kad žaidžiate būtent mūsų serveriuose!
 5. Adminas perkeltas ant temos autoriaus steamID ir terminas pratęstas iki pradinio 37d.
 6. Prižiūrėtojui @zed bus uždėtas griežtas įspėjimas, jį jau informavau. Temą rakinu.
 7. Atbanintas. Adminas "Tornads." neteko ADMIN (32d) +gavo 3 amžinus banus.
 8. Atbanintas. Adminas "Tornads." neteko ADMIN (32d) +gavo 3 amžinus banus.
 9. Sveikinu visus TOP3 nugalėtojus! Svarbus pranešimas: Kiti serveriai nebus restartuojami dėl mažo aktyvumo ir pasiektų rezultatų, kitaip tai nebūtų sąžininga kitų serverių laimėtojų atžvilgiu. Public serveris šįkart restartuotas, tačiau su sumažintais prizais. Kitur prizai nesikeitė. Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų (€) į balansą (1vt. 4€, 2vt 3€, 3vt. 1.5€) Prizus pagal naują paslaugų sistemą (laimėtojai, įvedę savo paskyros ID serve per /userid ID) gauna IŠKART po restarto! Public*: 1. [ADMIN] Sh!va # RomasLTU ✔ 2. [VIP] 7183 ✘ 3. [VIP] (1)Player✘ DeathRun: 1. [S. ADMIN] strafer69 ✘ 2. [ADMIN] focus` ✘ 3. [VIP] YincT ✘ Umbrella Swarm GunXP +Powers: 1. [S. ADMIN] *ZaMaS* zonos kekÅ¡Ä— ✔ 2. [ADMIN] Tornads. ✔ 3. [ADMIN] CODMW2 2xnuke ✘ 4. [VIP] Skorpionas. ✔ 5. [VIP] ItzA[L][F][A];1^ ✔ ✔ - prizas iteiktas ✘ Susisiekite su administracija Laimėjimai bus uždėti iki 2023-03-03 20:00 ! (NESUSISIEKĘ PRIZŲ NEGAUNA) Linkiu sėkmės iš naujo siekiant geriausių rezultatų! Negavai laimėto prizo? Parašyk @Gembaz2 į SKYPE: Pagiezingapagieza666 arba DISCORD: Gembaz2#8621
 10. Konkursas baigėsi. Sveikinu nugalėtojus! Per artimiausias 3-7d laimėtojai bus patikrinti dėl sukčiavimo ir gaus prizus nuo pirmadienio! Ačiū visiems už dalyvavimą Laimėtojai - susisiekite su @Gembaz2 (discord: Gembaz2#8621) nuo PIRMADIENIO (2023-01-09d) Nepavykus susisiekti su Gembaz, susisiekite su manim @Soundas_ (discord: Scott#9012) Konkurso laimėtojai:
 11. Įvyko restartas ir praradai pirktus XP/prestižus? Užpildyk anketą šioje temoje ir sugrąžinsime jų likutinę dalį! Pastaba: Galima susigrąžinti tik tuos XP/prestižus, kuriuos pirkote paslaugų sistemoje (kadangi visus raginau pirkti per sistemą, tai pirkimų per mane nevyko kiek pamenu, jei kažkas pirko - susisiekit su manim asmeniškai per dc/skp) >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Susigrąžinimo anketa: 1. Jūsų NICK paslaugų sistemoje: 2. Ant ko dabar esate pasirinkę "/save": >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< * Jeigu norite, kad po grąžinimo Jūsų anketa būtų paslėpta (matytų tik prižiūrėtojai ir administratoriai), prirašykite anketos apačioje "Noriu kad ši anketa būtų paslėpta" (tokiu atveju nematysite kiek XP/PRS Jums buvo grąžinta, tačiau užsukę į serverį pastebėsite, jeigu žinojot kiek prieš tai xp/prs turėjot). Papildoma INFO: * Įprastai (jeigu nekeitėte) "/save" būna nustatytas ant IP. * Jeigu nežinote ką įvesti 2. punkte - susisiekite su prižiūrėtojais (kontaktus galit rast ČIA) arba paklauskit kitų žaidėjų. * Užpildžius anketą jūsų pranešimas bus paslėptas - NIEKAS nematys iki jo patvirtinimo. Jeigu 2. punkte įrašėt IP adresą - saugumo sumetimais jis bus iš anketos ištrintas, kad niekas jo nematytų. * Grąžinimas įprastai gali užtrukti iki 48 val. nuo anketos užpildymo, tačiau stengsimės tą pačią dieną sureaguoti Pavyzdžiai: 1. Jūsų NICK paslaugų sistemoje: Scott 2. Ant ko dabar esate pasirinkę "/save" (NICK/SteamID/IP - įrašykite): STEAM_1:0:358963855 1. Jūsų NICK paslaugų sistemoje: Scott 2. Ant ko dabar esate pasirinkę "/save" (NICK/SteamID/IP - įrašykite): Soundas_ 1. Jūsų NICK paslaugų sistemoje: Scott 2. Ant ko dabar esate pasirinkę "/save" (NICK/SteamID/IP - įrašykite): 78.52.67.39 Daugiau informacijos apie restartą:
 12. Konkursai baigėsi. Sveikinu nugalėtojus!Dėl prizų susisiekite su @Gembaz2 (nepavykus susisiekt galit su manim susisiekt). Dėl steam wallet prizų - susisiekit su manim.@Gembaz2 discord: Gembaz2#8621@Soundas_ discord: Scott#9012 Moliūgų rinkimo konkurso laimėtojai: Skeletų žudymo konkurso laimėtojai:
 13. Taikli pastaba Žmogui matyt prailgo laukt projekto užsidarymo, tai pradėjo žaist ir nepastebėjo kaip porą metų prabėgo Kalbant apie @memories1 pasiūlymą, idėja nebloga ir naudinga, tačiau deja tikėtina mažai ką sudomintų. Manau optimalesnis variantas (laiko ir žaidėjams naudos atžvilgiu) būtų sukurti kelias informacinio pobūdžio temas (su nuotraukomis iš serverio, galimai ir video) apie, pavyzdžiui..., autoriaus siūlomas temas tokias kaip - swarm zm klasių aprašymai, ul ginklai (galima ir bendrai - naujokams apie swarmo pagrindines sistemas, kaip žaidžiamas modas ir pan.).
 14. @memories1 Ištrinti be bugų manau galima nesunkiai, labiausiai tikėtina kad tam tikrai nereiktų koreguot mapų (esam kai kur naudoję pluginą šalinantį objektus iš mapų, o dėžės man atrodo patenka į tokių objektų tipą). Svarbesnis klausimas - ar tai tikrai reikalinga. Manau daugumai patinka dėžės ir pan. vietos, nelabai įsivaizduoju swarmą be tokių dalykų, ypatingai iš naujokų (ar šiaip vidutiniškai žaidžiančių žaidėjų) pusės (kaip ir minėjo @WolfWTF). Pas mus yra nemažaii zm klasių su galimybe nesunkiai kovoti su ct'ais ant dėžių ir kt. sunkiau pasiekiamų vietų, tad nemanau kad šioje vietoje yra problema. Taip pat, naudojantis proga siūlau žaidėjams artimiausią savaitę išreikšti savo pageidavimus įkeliant naujus pasiūlymus arba/ir pasisakant už jums patikusius esamus dar neįgyvendintus pasiūlymus. Planuojamas mini-update šiame mėnesyje (labiausiai tikėtina data/datos - nuo mėn vidurio iki pabaigos).
 15. Konkursas baigėsi. Sveikinu nugalėtojus! Dėl prizų susisiekite su @Gembaz2 (nepavykus susisiekt galit su manim susisiekt). @Gembaz2 discord: Gembaz2#8621 @Soundas_ discord: Scott#9012
 16. Perkant privilegijas gaunama 2x daugiau galiojimo Senoje paslaugų sistemoje gaunama atitinkamai daugiau galiojimo! VIP 1.45 € - 60d ADMIN 2.90 € - 60d S.ADMIN 2.90 € - 30d Perkant MAKRO būdu (banku ar per kt. atsiskaitymo būdus) gaunama dar daugiau! Pastaba: nuo 2022-04-17 iki akcijų įsigaliojimo (2022-04-18) - visos pirktos paslaugos pratęstos 2x (kadangi šiek tiek pavėlavom su akcijom) Akcijos galioja iki 2022-04-24 20:00 Neužmirškite sudalyvauti jau prasidėjusiame VELYKINIŲ KIAUŠINIŲ RINKIMO KONKURSE Ačiū, kad žaidžiate būtent mūsų serveriuose!
 17. Admin "*Valve||Team*" free banned few players, including you. Unbanned. Admin "*Valve||Team*" lost his S.ADMIN (14d) + got 2 permanent bans, for free kicks/freebans.
 18. Atsitiktinai susirinkus 4-6~ žaidėjams per kelis map'us galima pasiekt TOP1-3 kai kuriose iš tų 'neaktyvių' serverių. Tuo tarpu swarme visą mėnesį aktyviai žaidžiant gali vis dar būti už top15 ribų. Todėl prizų suteikimas neaktyviose serveriuose neturi prasmės tiek laiko prasme darant restartus ir dalinant prizus, tiek projekto privilegijų ir prizų ekonomikos prasme (minėtas atvejis kai per kelis map'us esant keliem žaidėjam galima užimt top1-3, kai kitur ir per mėnesį aktyvaus žaidimo net prie top5 būtų sudėtinga priartėt). Tad, kalbant apie sąžiningumą, pavyzdžiui, ar manai kad TOP swarmeriams atrodytų sąžininga jei kažkiek žaidėjų (neaktyvių serverių ne vienas ir ne du (+3 prizai vienam serveriui), vadinasi ir potencialiai lengvų prizų ne vienas ir ne du) pasyviai pažaidę kokiam surfe gautų adm ar s.adm? Nereik užmiršt ir perkančiųjų, neapdairus privilegijų dalinimas į kairę ir į dešinę rodytų nepagarbą visiems perkantiems privilegijas. Statistikos restartų tikslas skatinti aktyvius ir projektą išlaikančius (serverių aktyvumo palaikymas automatiškai lemia projekto išlaikymą) žaidėjus, o ne suteikti galimybes "užsikalti balanso" ar lengvai/greitai gauti nemokamai adminą. P.s. neieškok mano tekste rišlumo ar formalumo, man svarbiausia suprantamai atsakyti į pagrindinį skaitantiems rūpimą klausimą (kodėl nedaromi restartai kai kuriuose serveriuose ir, net tada kai kažkas kelis kartus per kelis mėn. pažaidė ten šiek tiek) ir priimti realius sprendimus, orientuojantis į realią naudą žaidėjams, o ne siekiu pasirodyti 'geručiu' dalinant prizus į kairę ir į dešinę (tokiu būdu ignoruojant daromą žalą kitiems žaidėjams ir atitinkamai - projektui)
 19. Ačiū už pasiūlymus. Manau visi 5 pasiūlymai yra tinkami ir gana tikslūs, todėl įtrauksiu juos į savo 'to-do' listą. P.s. Atskirai pažymiu, kad 2 punkto dalį esu jau prieš kurį laiką pradėjęs daryti, bet dar nesugalvojau kaip galutiniame variante tai atrodys (t.y. kokie surakinimo ribojimai ir pan.) Dėl 4 punkto, freevip išėmiau ką tik (jau virš savaitės sulaukdavau tokių raginimų) Dėl 5 punkto - šitas dalykas taip pat buvo daug kartų svarstomas, kadangi kainos nesikeitė jau daugelį metų. Tačiau dėl kainų dar svarstysim kokie galimi variantai.
  • Įvertinimo modas
  • 10 minutes
  • 10 Klausimai
  • 48 Dalyviai
  Šiame klausimyne galite pasitikrinti savo JailBreak taisyklių žinias. Klausimus sudaro teoriniai taisyklių bei realių situacijų simuliacijų klausimai.
 20. Ši tema nebuvo tikrinama dėl to kad ji užpildyta įrodymų skiltyje, o ne unban. (primenu, kad įrodymų skiltis skirta atvejais KAI NĖRA GAUTAS BAN (detalės įrodymų skilties informacijos temoje)). @Gembaz2 patikrink šią anketą
 21. Adminas "vave" gavo kelis amžinus banus ir jo S.ADMIN (12d) nuimtas.
 22. Sveikinu visus TOP3 nugalėtojus! Steam laimėtojai susisiekite su @Soundas_ per SKYPE: alvin_strike9 arba DISCORD: Scott#9012 STEAM prizai: DeathRun ir Swarm laimėtojams - CS 1.6 paskyros suteikimas Informuojame, kad Steam prizus laimėtojai gauna iki 10-15d (dažniausiai per 7d~) nuo statistikos restarto/mėnesio pradžios. Svarbus pranešimas: JailBreak, Surf, GunGame ir CarMod serveriai nebus restartuojami dėl mažo aktyvumo ir pasiektų rezultatų, kitaip tai nebūtų sąžininga kitų serverių laimėtojų atžvilgiu. Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų (€) į balansą (1vt. 4€, 2vt 3€, 3vt. 1.5€) Prizus pagal naują paslaugų sistemą (laimėtojai, įvedę savo paskyros ID serve per /userid ID) gauna IŠKART po restarto! Public: 1. [S. ADMIN] Romasw0w ツ ✔ 2. [ADMIN] GIBONAS666 ✘ 3. [VIP] Mantasw0w~ ✘ DeathRun: 1. [S. ADMIN] + STEAM neEdme ✔ 2. [ADMIN] botas ✘ 3. [VIP] 검둥ì ✔ Base Builder: 1. [S. ADMIN] Pl@menoFFF ✘ 2. [ADMIN] *[G.O.A.T]* ✘ 3. [VIP] Hg~ ✘ Umbrella Swarm GunXP +Powers: 1. [S. ADMIN] + STEAM Lauren Phillips ✔ 2. [ADMIN] 검둥ì ✔ 3. [ADMIN] senei lavonas ✘ 4. [VIP] KaLiO ✔ 5. [VIP] BMW ✘ ✔ - prizas iteiktas ✘ Susisiekite su administracija Privilegijos bus uždėtos iki 2022-01-02 20:00 ! Linkiu sėkmės iš naujo siekiant geriausių rezultatų! Negavai laimėto prizo? Parašyk @Gembaz2 į SKYPE: Pagiezingapagieza666 arba DISCORD: Gembaz2#8621
 23. Atėję į bet kurį mūsų projekto serverį pastebėsite, kad po visą žemėlapį išmėtytos dovanos. Renkant šias dovanėles gerinsite savo vietą/rank dovanų statistikoje, ir, konkurso pabaigoje, TOP5 laimėtojams bus įteikti prizai! Dalyvių užduotis: surinkti kuo daugiau dovanų! Papildoma informacija: Dovanos krenta kiekviename Jailas.lt serveryje esant 7 ar daugiau žaidėjų! * Kuo daugiau žaidėjų - tuo daugiau dovanų iškris! Jeigu turite dinaminį IP arba vienu IP naudojasi 2 žaidėjai - kreipkitės į pagr. administraciją skype duomenimis: alvin_strike9 Padarytas specialus sąrašas, į kurį galima pridėt Nick arba SteamID, tokiems vartotojams dovanos išsisaugos būtent ant Nick arba SteamID! +apsaugosime jūsų Nick arba SteamID slaptažodžiu! Įprastai visiems žaidėjams dovanos išsisaugo ant IP. Norint pažiūrėti kokioje vietoje esat dovanų statistikoje serveryje parašykite į chat: /krank Norint pažiūrėti, kiek dovanų reikia iki kitos statistikos vietos parašykite į chat: /knextrank * Norint išjungti Dovanų modelių rodymą parašykite į chat: /modeliai, arba /kmodeliai Bet kokiu būdu sukčiaujantys dalyviai bus diskvalifikuoti iki konkurso pabaigos! Dalyviai, ant kurių vieno IP/steamID/NICK bus 2 vartotojai(žaidėjai), konkurso pabaigoje bus diskvalifikuoti! Konkurso pradžia: 2022.12.25 19:00 Konkurso numatoma pabaiga: 2022.01.02 20:00 Dovanų statistiką galite pažiūrėti nuėję į Jailas.lt > Dovanų statistika arba tiesiog paspaudę ČIA Laimėtojų PRIZAI 🥇Pirma vieta - 10€ paslaugų sistemoje +CS 1.6 STEAM +5 EUR SteamWallet ✔✔🥈Antra vieta - S.ADMIN 30 dienoms arba 6€ paslaugų sistemoje +CS 1.6 STEAM ✔✔🥉Trečia vieta - ADMIN 45 dienoms arba 4.5€ paslaugų sistemoje ✔ Ketvirta vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje ✔ Penkta vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje ✔ Prizai gali būti koreguojami iki konkurso pabaigos (tik į gerąją pusę)!
 24. Konkursas baigėsi. Sveikinu visus nugalėtojus! Per artimiausias 5d laimėtojai bus patikrinti dėl sukčiavimo ir gaus prizus nuo penktadienio! Ačiū visiems už dalyvavimą Laimėtojai - susisiekite su manim nuo PENKTADIENIO (2022-01-07) Konkurso laimėtojai:

Mūsų projektas rekomenduoja

×