Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Soundas_

Pagr. Administratorius
 • Turinio kiekis

  418
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  93

Soundas_ paskutinį kartą laimėjo Liepa 27

Soundas_ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

639 Senbūvis

Paskutiniai profilį aplankę nariai

16,566 profilio peržiūros
 1. Sveikinu visus TOP3 nugalėtojus! Svarbus pranešimas: Kiti serveriai nebus restartuojami dėl mažo aktyvumo ir pasiektų rezultatų, kitaip tai nebūtų sąžininga kitų serverių laimėtojų atžvilgiu. Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų (€) į balansą (1vt. 4€, 2vt 3€, 3vt. 1.5€) Prizus pagal naują paslaugų sistemą (laimėtojai, įvedę savo paskyros ID serve per /userid ID) gauna IŠKART po restarto! DeathRun: 1. [S. ADMIN] TzR | MDMA' ✔ 2. [ADMIN] ተሸናá�Š 3. [VIP] TzR | Rollinu be shaikos Umbrella Swarm GunXP +Powers: 1. [S. ADMIN] ΜΔD ✔ 2. [ADMIN] Telemunda ✔ 3. [ADMIN] ItzA[L][F][A];1^ ✔ 4. [VIP] TELE2 ✔ 5. [VIP] Jailas # qunncy^^ ✔ - prizas iteiktas ✘ Susisiekite su administracija Laimėjimai bus uždėti iki 2023-05-03 20:00 ! (NESUSISIEKĘ PRIZŲ NEGAUNA) Linkiu sėkmės iš naujo siekiant geriausių rezultatų! Negavai laimėto prizo? Parašyk @Gembaz2 į SKYPE: Pagiezingapagieza666 arba DISCORD: Gembaz2#8621
 2. Konkursas baigėsi. Sveikinu nugalėtojus! Per artimiausias 3-7d laimėtojai bus patikrinti dėl sukčiavimo ir gaus prizus nuo pirmadienio! Ačiū visiems už dalyvavimą Laimėtojai - susisiekite su @Gembaz2 (discord: Gembaz2#8621) nuo PENKTADIENIO (2023-04-21d) Nepavykus susisiekti su Gembaz, susisiekite su manim @Soundas_ (discord: Scott#9012) Konkurso laimėtojai:
 3. Perkant privilegijas gaunama 2x daugiau galiojimo Senoje paslaugų sistemoje gaunama atitinkamai daugiau galiojimo! VIP 1.45 € - 60d ADMIN 2.90 € - 60d S.ADMIN 2.90 € - 30d Perkant MAKRO būdu (banku ar per kt. atsiskaitymo būdus) gaunama dar daugiau! Pastaba: nuo 2023-04-07 (t.y. prieš 3d) iki akcijų įsigaliojimo (2023-04-09) - visos pirktos paslaugos pratęstos 2x (kadangi šiek tiek pavėlavom su akcijom) Akcijos galioja iki 2023-04-18 20:00 Neužmirškite sudalyvauti jau prasidėjusiame VELYKINIŲ KIAUŠINIŲ RINKIMO KONKURSE Ačiū, kad žaidžiate būtent mūsų serveriuose!
 4. Atėję į bet kurį mūsų projekto serverį tikrai pastebėsite, kad po visą žemėlapį išmėtyti Velykiniai kiaušiniai. Renkant šiuos Velykinius kiaušinius gerinsite savo vietą /vrank statistikoje, ir, konkurso pabaigoje, TOP5 laimėtojams bus įteikti prizai! Dalyvių užduotis: surinkti kuo daugiau Velykinių kiaušinių! Konkursas truks savaitę, tačiau, jeigu atsiras kokių nors klaidų, konkursas gali būti pratęstas dar kelioms dienoms. Papildoma informacija: Velykiniai kiaušiniai krenta kiekviename Jailas.lt serveryje esant 7 ar daugiau žaidėjų, tik nuo 11:00 ryto iki 12 nakties! Jeigu turite dinaminį IP arba vienu IP naudojasi 2 žaidėjai - kreipkitės į administraciją discord duomenimis: Gembaz2#8621 Padarytas specialus sąrašas, į kurį galima pridėt Nick arba SteamID, tokiems vartotojams Velykiniai kiaušiniai išsisaugos būtent ant Nick arba SteamID! +apsaugosime jūsų Nick arba SteamID slaptažodiu! Įprastai visiems žaidėjams Velykiniai kiaušiniai išsisaugo ant IP. Norint pažiūrėti kokioje vietoje esat Velykinių kiaušinių statistikoje serveryje parašykite į chat: /vrank Norint pažiūrėti, kiek Velykinių kiaušinių reikia surinkti iki kitos statistikos vietos parašykite į chat: /vnextrank Norint išjungti Velykinių kiaušinių modelių rodymą parašykite į chat: /vmodels arba /modeliai Bet kokiu būdu sukčiaujantys dalyviai bus diskvalifikuoti iki konkurso pabaigos! Konkurso pradžia: 2023-04-09 20:00 Konkurso pabaiga: 2023-04-18 20:00 Velykų statistiką galite pažiūrėti nuėję į Jailas.lt > VELYKŲ KONKURSAS - KIAUŠINIŲ RINKIMAS arba tiesiog paspaudę ČIA LAIMĖTOJŲ PRIZAI Pirma vieta - 10€ paslaugų sistemoje +5 EUR SteamWallet Antra vieta - S.ADMIN 30 dienoms arba 6€ paslaugų sistemoje +5 EUR SteamWalletTrečia vieta - ADMIN 45 dienoms arba 4.5€ paslaugų sistemoje Ketvirta vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje Penkta vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje Prizai gali būti koreguojami iki konkurso pabaigos (tik į gerąją pusę)!
 5. Adminas perkeltas ant temos autoriaus steamID ir terminas pratęstas iki pradinio 37d.
 6. Prižiūrėtojui @zed bus uždėtas griežtas įspėjimas, jį jau informavau. Temą rakinu.
 7. Atbanintas. Adminas "Tornads." neteko ADMIN (32d) +gavo 3 amžinus banus.
 8. Atbanintas. Adminas "Tornads." neteko ADMIN (32d) +gavo 3 amžinus banus.
 9. Sveikinu visus TOP3 nugalėtojus! Svarbus pranešimas: Kiti serveriai nebus restartuojami dėl mažo aktyvumo ir pasiektų rezultatų, kitaip tai nebūtų sąžininga kitų serverių laimėtojų atžvilgiu. Public serveris šįkart restartuotas, tačiau su sumažintais prizais. Kitur prizai nesikeitė. Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų (€) į balansą (1vt. 4€, 2vt 3€, 3vt. 1.5€) Prizus pagal naują paslaugų sistemą (laimėtojai, įvedę savo paskyros ID serve per /userid ID) gauna IŠKART po restarto! Public*: 1. [ADMIN] Sh!va # RomasLTU ✔ 2. [VIP] 7183 ✘ 3. [VIP] (1)Player✘ DeathRun: 1. [S. ADMIN] strafer69 ✘ 2. [ADMIN] focus` ✘ 3. [VIP] YincT ✘ Umbrella Swarm GunXP +Powers: 1. [S. ADMIN] *ZaMaS* zonos kekÅ¡Ä— ✔ 2. [ADMIN] Tornads. ✔ 3. [ADMIN] CODMW2 2xnuke ✘ 4. [VIP] Skorpionas. ✔ 5. [VIP] ItzA[L][F][A];1^ ✔ ✔ - prizas iteiktas ✘ Susisiekite su administracija Laimėjimai bus uždėti iki 2023-03-03 20:00 ! (NESUSISIEKĘ PRIZŲ NEGAUNA) Linkiu sėkmės iš naujo siekiant geriausių rezultatų! Negavai laimėto prizo? Parašyk @Gembaz2 į SKYPE: Pagiezingapagieza666 arba DISCORD: Gembaz2#8621
 10. Konkursas baigėsi. Sveikinu nugalėtojus! Per artimiausias 3-7d laimėtojai bus patikrinti dėl sukčiavimo ir gaus prizus nuo pirmadienio! Ačiū visiems už dalyvavimą Laimėtojai - susisiekite su @Gembaz2 (discord: Gembaz2#8621) nuo PIRMADIENIO (2023-01-09d) Nepavykus susisiekti su Gembaz, susisiekite su manim @Soundas_ (discord: Scott#9012) Konkurso laimėtojai:
 11. soundai duok dc

   

   

 12. Konkursai baigėsi. Sveikinu nugalėtojus!Dėl prizų susisiekite su @Gembaz2 (nepavykus susisiekt galit su manim susisiekt). Dėl steam wallet prizų - susisiekit su manim.@Gembaz2 discord: Gembaz2#8621@Soundas_ discord: Scott#9012 Moliūgų rinkimo konkurso laimėtojai: Skeletų žudymo konkurso laimėtojai:
 13. Taikli pastaba Žmogui matyt prailgo laukt projekto užsidarymo, tai pradėjo žaist ir nepastebėjo kaip porą metų prabėgo Kalbant apie @memories1 pasiūlymą, idėja nebloga ir naudinga, tačiau deja tikėtina mažai ką sudomintų. Manau optimalesnis variantas (laiko ir žaidėjams naudos atžvilgiu) būtų sukurti kelias informacinio pobūdžio temas (su nuotraukomis iš serverio, galimai ir video) apie, pavyzdžiui..., autoriaus siūlomas temas tokias kaip - swarm zm klasių aprašymai, ul ginklai (galima ir bendrai - naujokams apie swarmo pagrindines sistemas, kaip žaidžiamas modas ir pan.).
 14. @memories1 Ištrinti be bugų manau galima nesunkiai, labiausiai tikėtina kad tam tikrai nereiktų koreguot mapų (esam kai kur naudoję pluginą šalinantį objektus iš mapų, o dėžės man atrodo patenka į tokių objektų tipą). Svarbesnis klausimas - ar tai tikrai reikalinga. Manau daugumai patinka dėžės ir pan. vietos, nelabai įsivaizduoju swarmą be tokių dalykų, ypatingai iš naujokų (ar šiaip vidutiniškai žaidžiančių žaidėjų) pusės (kaip ir minėjo @WolfWTF). Pas mus yra nemažaii zm klasių su galimybe nesunkiai kovoti su ct'ais ant dėžių ir kt. sunkiau pasiekiamų vietų, tad nemanau kad šioje vietoje yra problema. Taip pat, naudojantis proga siūlau žaidėjams artimiausią savaitę išreikšti savo pageidavimus įkeliant naujus pasiūlymus arba/ir pasisakant už jums patikusius esamus dar neįgyvendintus pasiūlymus. Planuojamas mini-update šiame mėnesyje (labiausiai tikėtina data/datos - nuo mėn vidurio iki pabaigos).
 15. Konkursas baigėsi. Sveikinu nugalėtojus! Dėl prizų susisiekite su @Gembaz2 (nepavykus susisiekt galit su manim susisiekt). @Gembaz2 discord: Gembaz2#8621 @Soundas_ discord: Scott#9012

Mūsų projektas rekomenduoja

×